Vaer Watch: جدیدترین کرنوگراف برند ساحل غربی یک ادای احترام مقرون به صرفه به ساعت مورد علاقه شما در دهه 60 است.

اگر گذراً به ساعت‌ها علاقه دارید، احتمالاً با سبک‌های آزاد در دهه 1970 آشنا هستید، دورانی که Patek Philippe Nautilus و Vacheron Constantin 222 را در میان دیگر طراحی‌های بد بو به وجود آورد. با این حال، دهه قبل از آن، به همان اندازه تصاویر نمادین و به همان اندازه آرزومند ایجاد کرد، به خصوص وقتی صحبت از کرنوگراف های مسابقه ای می شود که توسط افرادی مانند استیو مک کوئین، پل نیومن، و فضانوردان آپولو استفاده می شد. TAG Heuer Monaco، Omega Speedmaster و Rolex Daytona که به‌منظور زمان‌بندی دقیق رویدادهای ورزشی مانند مسابقات فرمول 1 یا کمک به فرود یک ماژول در ماه طراحی شده‌اند، تنها چند مورد از ماندگارترین افت‌های دهه بودند. بیش از نیم قرن بعد (به لطف MoonSwatch و رولکس بدنام پل نیومن) این قطعات بیش از همیشه مورد تقاضا هستند و هر کسی که به دنبال اضافه کردن یکی به مجموعه خود است، می تواند انتظار داشته باشد که به حساب پس انداز خود آسیب جدی وارد کند. با این حال، Vaer R1 جدید با ظاهری متناسب با دوران و قیمت 399 دلاری خود، قفلی برای موقعیت سکویی در چرخش شما با کسری از هزینه است.

با این حال، چیزی که در زیر آن‌ها وجود دارد، به اندازه سه صفحه مینیمالیستی R1 جذاب است: یک حرکت سیکو مکا کوارتز. حرکات مکا کوارتز که توسط ساعت‌ساز لوکس سوئیسی Jaeger-LeCoultre در دهه 1980 پیشگام بود و توسط نام‌های بزرگی مانند IWC و Breitling در دهه 1990 مورد استفاده قرار گرفت، برای ساعت‌ها و دقیقه‌ها بر فناوری کوارتز تکیه می‌کرد و یک ماژول مکانیکی اضافه‌شده برای کارکرد کرنوگراف. حرکت مکا کوارتز با همان حس مکانیکی و حرکت عقربه ثانیه‌ای فراگیر مانند کرنوگراف خودکار و دقت برتر کوارتز بهترین راه‌حلی است که R1 را قابل اعتمادتر، بادوام‌تر و مهم‌تر می‌کند. – بیشتر مقرون به صرفه نسبت به همتایان مکانیکی خود همچنین R1 را به یک برنده واضح برای هرکسی تبدیل می کند که به دنبال یک کرنوگراف مقرون به صرفه به سبک دهه 60 است، صرف نظر از اینکه چقدر از شبکه فاصله دارید.

منبع

برای کسانی که با Vaer آشنا نیستند، این برند مستقر در کالیفرنیا در ساعت‌های ورزشی ناهموار با ویژگی‌های ممتاز مانند کریستال‌های یاقوت کبود و تاج‌های قفل‌کننده که همگی در ایالات متحده آمریکا و سوئیس مونتاژ می‌شوند، تخصص دارد. معرفی ما به Vaer نسخه محدود A-12 آنها بود، ادای احترامی به ساعت های به اصطلاح “Dirty Dozen” جنگ جهانی دوم با طراحی تاریخی وفادار تا جنبش سوئیسی که با دست زخمی شده بود. به‌عنوان ادای احترام این برند به بهترین کرنوگراف‌های دهه 60 و 70، Vaer R1 بسیار از یک پارچه برش خورده است (به اصطلاح)، با جزئیات دقیق مانند یک قاب بالشتک شکل (موجود در هر دو 38 میلی‌متر و اندازه‌های 42 میلی‌متری)، یک کریستال یاقوت کبود گنبدی، و یک دستبند اختیاری به سبک جوبیلی استیل.

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ساعت مچی، قسمت بدن، بازو و شخص


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: