Timothée Chalamet Is All Smiles and Madcap Energy در اولین تریلر فیلم Wonka

انرژی دیوانه کننده ای در آن وجود دارد ونکا تریلر، که شامل اعداد موسیقی، سیل واقعی شکلات ذوب شده، و سکانس بالون شناور تکنیکال است. Chalamet – که چند نقش آخرش عاشقانه های آدم خواری بدی بوده است استخوان ها و همه و بار قهرمان پل آتریدس را در تپه– به نظر می رسد که او در حال هیجان است، و خطر نشان دادن جنبه ای آفتابی تر از آنچه تماشاگران به دیدن آن عادت دارند، می کند. چالامت گفت رسانه‌ها در CinemaCon نشان دادند که او با این آب نبات افسانه‌ای راه متفاوتی را در پیش گرفته است، روشی که کمتر از اجرای جین وایلدر در سال 1971 یا به‌روزرسانی جانی دپ در فیلم تیم برتون در سال 2005 «بدبینانه» خواهد بود. چالامت گفت: “این یک ویلی است که سرشار از شادی و امید و آرزو است تا به بزرگترین شکلات ساز تبدیل شود.”

«هفت سال گذشته را صرف سفر به دنیا کردم و هنرم را کامل کردم. Chalamet در افتتاحیه تریلر می گوید: من چیزی شبیه یک شعبده باز، مخترع، و شکلات ساز هستم. در تریلر، Chalamet با چشمان گشاد و شیطنت‌آمیز و شومن به شدت به کاریزمای جنون‌آمیز ونکا متمایل شده است. یک روایت ضعیف در بازی وجود دارد، با به اصطلاح “کارتل شکلات” که تلاش می کند وونکا را در تلاش برای تبدیل شدن به خانواده سلطنتی آب نبات ناکام بگذارد.

نزدیک به 20 سال از زمانی که نمادین ترین شخصیت رولد دال، شکلات ساز عجیب و غریب ویلی ونکا را روی پرده بزرگ دیدیم می گذرد. ابتدا در کلاسیک Gene Wilder، Charlie and the Chocolate Factory، و بازسازی کمتر موفق به کارگردانی تیم برتون با حضور جانی دپ در کفش های بزرگ وایلدر. ونکا، فیلم آینده از پل کینگ و با بازی تیموتی شالامه در نقش اصلی، تغییری را ارائه می‌دهد: این یک پیش درآمد است که قرار است داستانی مبدأ به غول معمایی بدهد که نمی‌دانستیم به آن نیاز داریم. اولین تریلر کامل نشان می‌دهد که این یک راه‌اندازی مجدد سخت نیست، همانطور که اکثر داستان‌های اصلی به طرز تاسف‌باری هستند، بلکه یک غوغای مناسب برای کسی است که در شیرینی‌ها ثروت زیادی به دست آورده است.

این فیلم دارای بازیگران تاثیرگذاری است که به اندازه یک استیک و کیک کلیوی بریتانیایی هستند. علاوه بر چالامه، هیو گرانت، اولیویا کولمن، الی وایت، سالی هاوکینز و پترسون جوزف نقش‌های کلیدی را بازی می‌کنند. سیمون فارنابی، یکی از نویسندگان، که تعدادی از کمدی‌های بزرگ بریتانیایی چند سال اخیر را نوشته است. شبح باز و Mindhorn (چیزی نگفتن پدینگتون 2) در فیلم نیز بازی می کند. گرانت در ثانیه‌های پایانی تریلر مناظر را می‌جوید، اگرچه عادت کردن به دیدن یک بازیگر A-list در مجموعه‌های سلطنتی Oompa Loompa مدتی طول می‌کشد.

ونکا برای اکران در 15 دسامبر در نظر گرفته شده است.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: