The Weeknd می داند که هیچ چیز جالب تر از پوشیدن یک ساعت «خانم» نیست


برای پوشش داخلی بیشتر ساعت، Box + Papers را دریافت کنید، خبرنامه GQ که به دنیای ساعت اختصاص دارد و هر پنجشنبه به صندوق ورودی شما ارسال می‌شود. اینجا ثبت نام کنید.

بت، نمایش جدید HBO با بازی The Weeknd، دیروز در جشنواره کن با نقدهای ناهمواری رونمایی شد. با این حال، این مانع از آن نشد که بازیگران نمایشی قاتل را روی فرش قرمز به نمایش بگذارند، جایی که خواننده یکی از معقول ترین روندهای ساعتی سال 2023 را ادامه داد. ساعت جواهرات لایم لایت گالا، از نظر فنی برای زنان طراحی و به بازار عرضه شد. کمی کپی روی آن نوشته شده است: «بیش از یک ساعت لوکس زنانه…». سایت پیاژه. میتونی دوباره بگویی.

دلیلی وجود دارد که برندها و بوتیک های ساعت به طور یکسان این روزها از دسته بندی جنسیتی بیشتر و بیشتر خودداری می کنند. برای شروع، گذاشتن برچسب روی چیزی که روی مچ دست بسته می شود، منطقی نیست. ساعت‌ها صرفاً به دلیل اندازه‌شان بر اساس جنسیت تقسیم می‌شوند – معمولاً ساعت‌های زنانه کوچک‌تر هستند – یا به این دلیل که مانند The Weeknd’s Piaget از الماس پوشیده شده‌اند. اما مردان به طور انبوه ساعت‌های کوچک‌تر را در آغوش می‌گیرند – و آن‌ها به الماس نیز دلپذیر هستند. (بزرگترین فروشنده در حراج هفته گذشته ژنو رولکس دیتونا 6270 بود که با سنگهای قیمتی پوشانده شده بود و به قیمت 3690000 فرانک سوئیس جابه جا شد).

من حساب کردم: 782 الماس و یاقوت کبود در The Weeknd’s Piaget ترکیب شده است.

با توجه به آنچه در چند سال گذشته روی مچ دست مردان دیده‌ایم، دیدن بازیگران Piaget Limelight به عنوان ساعتی فقط برای خانم‌ها خنده‌دار است. این ساعت تمام نشانه‌هایی را دارد که یک ابر کلکسیونر مدرن از یک قطعه در مجموعه خود می‌خواهد: ست با یاقوت کبود و الماس، کاملاً غرش می کند با bling، نه بی شباهت به خیره کننده های Jacob & Co. افراد مشهور مورد علاقه شما یا رولکس های رولکس. همچنین، تنها هشت مورد از آنها در جهان وجود دارد، و هیچ چیزی برای یک کلکسیونر ساعت بیشتر از لاف زدن وجود ندارد.

در سراسر جهان سلبریتی ها، ستارگان ساعت های “خانم” را از گذشته و حال می چینند تا مجموعه های خود را کامل کنند. هیچ کس مانند Bad Bunny که از این قطعات برای بیان سلیقه عالی خود استفاده می کند، خود را به عنوان یک کلکسیونر متمایز نکرده است. او پاتک فیلیپ بیضی زنانه خود را به سال 2022 خود آورد GQ شلیک کنید، و هر دو در آن مشاهده شده است گرمی و کنار زمین در یک بازی NBA با پوشیدن قطعات کلاسیک از مجموعه بانوان Audemars Piguet. از آنجایی که او از ساعت‌هایی با این برچسب‌های قدیمی ترسی ندارد، مچ دست او از هرکس دیگری در هالیوود هیجان‌انگیزتر و متنوع‌تر به نظر می‌رسد.

منبع