The Very Good Boys of ‘John Wick’ توضیح داده شد

با جان ویک: فصل 4قهرمان ما با بازی کیانو ریوز سرانجام تلاش خود را برای TKTK تکمیل کرد. این فیتیله سریال درباره چیزهای زیادی بود: ازدواج فیلم های ژانر اکشن آمریکایی با ظرافت وحشیانه و باله ای فیلم های کونگ فو. اسطوره بیزانسی گروهی جهانی از خانواده سلطنتی قاتل. اقدامات و پیامدهای آنها اما، شاید بیش از همه چیز، در مورد سگ ها بود.

این فیلم مانند هیچ سگ دیگری در این مجموعه، این سگ را به سلاح تبدیل می‌کند: این یک موشک گرماجو، یک محافظ وظیفه‌شناس و هوشیار، یک همراه آبجو، سوار بر تفنگ ساچمه‌ای، تا سقف ماشین است که در سوراخ گلوله‌ای در یک محل تاسف بار می‌چرخد. پیشانی فرد در صحنه‌ای اقلیمی که در آن جان باید تصمیم بگیرد که خود را نجات دهد یا سگ، سگ به نقطه اتکای عاطفی فیلم تبدیل می‌شود و فیضی که ویک را به مرحله نهایی مسابقه می‌رساند.منبع

اما سگ های فیتیله ای بیشتر از عروسک های مخمل خواب دار هستند که باید محافظت شوند. آنها در کشتار شریک هستند. که در جان ویک 3، سوفیا الازوار اثر هالی بری با طرح یک سوال ساده معرفی می شود: “آیا تو سگی هستی، جان؟” در حالی که دو مالینویز بلژیکی بند کولار او به طرز تهدیدآمیزی بر سر او غرغر می کنند. (این دو را پنج سگ مختلف به نام‌های سانتانا، تای، سام 7، بویکا و ایکار بازی می‌کردند.) وفاداری شدید سوفیا به سگ‌هایش را زمانی می‌بینیم که رئیس سابق جروم فلین، برادا، تلاش می‌کند یکی را نگه دارد و باعث تیراندازی می‌شود. سگ‌ها به اندازه ویک و سوفیا بخشی از اکشن بعدی هستند که در سرتاسر صحنه در حال پرواز هستند و آن را به یکی از به یاد ماندنی‌ترین صحنه‌های کل فرنچایز تبدیل می‌کنند.

در فرانچایزی که بر رها شدن بدن انسان با آتش نفیس و سریع متمرکز بود، تعداد انگشت شماری از شخصیت های سگی قلب و روح، انسانیت و آرامش عاطفی بودند. همه چیز با دیزی بیگل (با بازی سگی به نام اندی) آغاز می شود که هدیه ای از همسر محبوبش هلن به جان است که مدت کوتاهی پس از مرگ او تحویل داده شد. زمانی که دیزی توسط مهاجمانی که قصد سرقت ماشین جان را دارند به طرز وحشیانه‌ای کشته می‌شود، جان ویک، فیلم و شخصیت انگیزه‌ی تلخ خود را پیدا می‌کنند. جان چند دوست بسیار خوب و فداکار دارد که به طور مداوم جان خود را برای کمک به او به خطر می اندازند، اما فیلم ها عموماً این دیدگاه را دارند که جهان مکانی بدبخت و درنده است که توسط شر و بخل متحرک شده است. دیزی یک نوازشگر است، یک حضور گرم و نرم که ده دقیقه اکرانش به اندازه هر چهار فیلم معنادار و تاثیرگذار است. از نظر جان، خاطره او ارزش تغییر اتحادها، به خطر انداختن بهترین نقشه ها و در نهایت رفتن به جنگ را دارد.

سگ هایی که در بازی سوفیا مالینویز بازی کردند جان ویک: فصل 3 بازگشت به داخل فصل 4 برای بازی فقط یکی، که برای اولین بار در خیابان‌های نئون اوزاکا در حال حرکت است. این دوست، همکار سرسخت و حامی عاطفی «آقای هیچکس» است، با بازی شمیر اندرسون، یک شکارچی جوایز با یک سواگ که، به ویژه، در یک نمایش پسرانه در بوشویک، بروکلین، یکپارچه با هم ترکیب می شود. هیچ کس رمزی نیست، هر دو طرف را بازی می کند، چه با جان ویک و چه در برابر جان ویک، و منتظر است تا جایزه او به عددی برسد که به او اجازه دهد تا به ویلا در منطقه دریاچه کومویش بازنشسته شود (احتمالاً جایی که او و سگش می توانند آرام باشید و به یک پروژکتور کثیف اصلی که روی کتامین درجه یونیون استخر فشار می‌دهد گوش دهید).


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: