The Quiz Daddy اکنون یک فروشگاه قدیمی در لس آنجلس راه اندازی می کند

هنگامی که M&Ms برای اولین بار با M&Ms Crispy ظاهر شد، “New” را روی لفاف ها گذاشتند. من آن را ذخیره می کنم زیرا آنها دیگر “جدید” روی لفاف ندارند، بنابراین این یک لفاف محدود است. من اولین شماره از رویای آمریکایی را دارم که در آن نوشته شده است: «طعم جدید.

بزرگترین حسرت من این است که شروع نکردم [the Quiz Daddy’s Closet Instagram] در طول HQ من می توانستم 100000 فالوور داشته باشم. اگر این موضوع را در آن زمان داشتم، می توانستم سالی میلیون ها درآمد داشته باشم.

آره حالا احتمالاً پنج سال از عرضه آن می گذرد، بنابراین آنها دیگر طعم جدیدی را نمی گویند. من این چیزها را ذخیره می کنم. نمی دانم چرا! استفن کولبرت را در آن دارد. بنابراین مجموعه های شخصی من بیسبال و شو بیز هستند. بنابراین، تی‌های کمدین: هر نوع چیزهای جری لوئیس، من تی‌های مرو گریفین، چیزهای دیو لترمن، پیراهن‌های کانن اوبراین را دارم. هر نوع چیزهای نمایشی و سپس بیسبال لیگ های کوچک. همه چیزهایی که من فقط در بزرگ شدن دوست داشتم

تمبر، سکه، فسیل و کتاب های مصور. من در بزرگسالی مجموعه‌ام را متمرکز کرده‌ام، اما در کودکی همه چیز بود: پول کاغذ، تمبر، جعبه‌های Wheaties، که بیرون نمی‌آمدند. من چند Beanie Babies در ترکیب داشتم. من هر چیزی را جمع می کردم. قوطی های سوپ کمبل با وین گرتزکی روی آن بیرون می آمد. من یک مجموعه قوطی کوکاکولا داشتم. هر چیزی با تنوع بسیار محدود و تنوع منطقه ای. آنها یک قوطی UNC یا دوک کوکاکولا را درست زمانی که قهرمانی را در آنجا کسب کردند، در دسترس خواهند داشت. داشتم سفرهای جاده‌ای می‌کردم مثل «من باید آن را بگیرم».

بله، قطعاً شباهت هایی بین پرسشگری و صرفه جویی وجود دارد.

حالا، من نمی دانم. شاید این فقط اسمی باشد که همیشه خواهم داشت و خوب باشد. من قطعا آن را تداوم می بخشم. در زمینه فروش لباس، نام واقعاً معنی زیادی ندارد. اما من هنوز امتحان را تمام نکرده ام. بنابراین، امیدوارم من راهی برای بازپس گیری آن نام برای هدف اصلی اش داشته باشم.

روگووسکی می‌گوید: «من همچنین تی‌های 11 سپتامبر را جمع‌آوری می‌کنم، هر چیزی که برج‌های دوقلو روی آن باشد.

اسکات روگووسکیمنبع

مجموعه شما بسیار فراتر از تی شرت ها است. کارت بیسبال و جعبه نهار ندارید…

OCD است. روش درمان من، روش من برای کنار آمدن با دنیای دیوانه‌واری که در آن زندگی می‌کنیم. فکر می‌کنم این چیزی است که همه کسانی را که جمع‌آوری می‌کنند، سوق می‌دهد – درست مثل نوستالژی. این فقط آرزوی زمان ساده تر، زمان بهتر است. واقعاً زمان خوبی وجود ندارد و همه چیز برای همیشه افتضاح بوده است. تو از بچگی نمیدونی بنابراین فقط تلاش می کند تا آن احساس دوران کودکی را دوباره به دست آورد.

قطعاً وسواس در مورد برچسب‌ها چیز عجیبی است و یک عنصر OCD در آن وجود دارد. من فقط در قلب یک کلکسیونر هستم، بنابراین نمی توانم از خرید خودداری کنم. در حال حاضر بسته ها را باز می کنم.

شما هنوز آن را دارید؟

چه چیزی در مورد مجموعه ای است که دوست دارید؟

آیا خوشحال هستید که این افراد شما و فروشگاه را با آن مرتبط می کنند؟ یا آماده اید که ادامه دهید؟


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: