The Numbers Back It Up: MoonSwatch ساعت 2022 بود

در شماره دسامبر خود، Omega x Swatch MoonSwatch را ساعت سال نامیدیم. این ساعت، که به مشتریان کمک کرد نسخه رژیمی Speedmaster تایتانیک امگا را دریافت کنند، تأثیر غیرقابل انکاری گذاشت – اما اکنون گروه سواچ گزارش می دهد که تأثیر آن بر روی قیمت نهایی به همان اندازه عالی بوده است. Omega و Swatch بیش از یک میلیون MoonSwatches در سال 2022 فروختند. بلومبرگ گزارش ها. این تعداد زیادی ماموریت به مریخ، مشتری، اورانوس و خورشید است. حتی بهتر: MoonSwatch سوخت موشک را در خط عمومی Speedmaster نیز ریخت.

چیزی که بدبین ها ممکن است تصورش را نداشته باشند این بود که اکثر مجموعه داران چقدر از MoonSwatch استقبال می کنند. مشتریان همچنان برای این قطعات در فروشگاه‌های سواچ صف می‌کشند و مدیران سواچ نمی‌بینند که به این زودی‌ها سرعت کارها کاهش می‌یابد. نیک هایک، مدیرعامل سواچ، گفت: «ما همچنان پتانسیل رشد دو رقمی در ایالات متحده را می بینیم. بلومبرگ. و حتی برای کسانی که صف نمی‌کشند از تلاش برای ایجاد نسل جدیدی از کلکسیونرهای ساعت قدردانی می‌کنند. MoonSwatch مورد حسادت صنعت است: فرانسوا هنری بناهمیاس، مدیر عامل Audemars Piguet، “همکاری آنها یک ایده عالی است.” گفت تریبون لوکس اوت گذشته، «که برخلاف آنچه ممکن است شنیده باشید، به هیچ وجه بر یکپارچگی امگا تأثیر نمی گذارد. چرا اینطور است؟ زیرا نسل جوان را در مورد نمادهای ساعت سازی آموزش می دهد.منبع

زمانی که MoonSwatch برای اولین بار معرفی شد، بدبین ها پیش بینی کردند که نسخه بیوسرامیک 260 دلاری ساعت ارزش خط اصلی را ارزان می کند. اشتباه! در واقع، MoonSwatch بر روی Speedmater که شروع به کار می کند، تأثیر معکوس داشته است در حدود 6300 دلار، یا تقریباً 25 برابر ارزش قبلی است. گروه سواچ در نوشت: «در پی هیاهوی MoonSwatch، کل مجموعه Omega Speedmaster، به عنوان مثال، مدل‌های Moonwatch نیز از افزایش علاقه‌مندی بهره بردند. یک بیانیه مطبوعاتی این هفته.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: