“The Last of Us”: تمام تخم مرغ های عید پاک که ممکن است از دست داده باشید (تا کنون)

جامعه زیرزمینی

کتاب های کمیک

در برنامه تلویزیونی، الی و سام بر سر یک داستان تخیلی با هم پیوند می خورند نور ستاره وحشی مجموعه کتاب های مصور، مقایسه ای متقابل از موضوعاتی که هم صاحب آنها هستند و هم آنها را خوانده اند. سرگرمی مورد علاقه الی، کتاب های مصور یک آیتم جمع آوری است که بازیکن می تواند در سفرهای خود در سراسر آمریکا در بازی پیدا کند.

«استقامت و زنده ماندن» داستان دو برادر، هنری را نشان می دهد (لامار جانسون) و سام (کیون وودارد)، که منجر به مرگ غم انگیزی مشابه آنچه در منبع منبع شده است.

در نمایش، جوئل، الی، هنری و سم به طور تصادفی با بقایای یک سکونتگاه کوچک برخورد می کنند که ظاهراً در تونل های زیر شهر کانزاس ایجاد شده است. آنها بیشتر وقت خود را در جایی می گذرانند که به نظر می رسد یک کلاس درس و منطقه بازی درهم و برهم بوده است، در حالی که منتظر محافظت شبانه بیرون از خانه هستند، با کتاب های رنگ آمیزی بازی می کنند و فوتبال بازی می کنند.

نه، لطفا، نه جناس

در این بازی ویدیویی، بازیکن می‌تواند یادداشت‌هایی بیابد که داستان غم‌انگیز این جامعه را به رهبری مردی به نام ایش، که یکی از معدود بازماندگانی بود که پس از انبوهی از مبتلایان موفق به فرار شدند، بازگو می‌کند. دراکمن در مورد این مقام توضیح داد آخرین نفر از ما پادکست هیچ راهی وجود نداشت که بتوانیم این کار را انجام دهیم، اما می‌خواستیم به وجود این مکان افتخار کنیم.»

وحشتناک تر، بازیگر مهمان ملانی لینسکی در توییتر تایید شد اینکه کلیکر بچه ای که در اوج اپیزود در حال حمله به الی دیده می شود، پس از اینکه افراد آلوده به محل سکونت غلبه کردند، برگشت.

منبع

در نمایش، الی و جوئل بر سر یک کتاب جوک با هم پیوند می خورند که مجموعه ای از جناس های وحشتناک را جمع آوری می کند، مانند: “مهم نیست چقدر پاکت را فشار می دهید – همچنان ثابت خواهد ماند.” این کتاب با عنوان «No Pun Intended: Volume Too» در بازی‌هایی یافت می‌شود که توسط رایلی به الی داده شده است. چپ پشت گسترش DLC.

قسمت 5، “استقامت و زنده ماندن”


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: