The Guardians of the Galaxy Vol. تریلر 3 ما را برای یک خداحافظی بزرگ آماده می کند

Cue the mix tapes: اولین تریلر برای Guardians of the Galaxy جلد 3 اینجاست. آخرین فیلم در سه گانه مارول جیمز گان به دلایل زیادی قابل توجه است – از جمله این واقعیت که فیلم تقریباً در وهله اول به دلیل یک جنجال برافراشته اتفاق نیفتاد که او را به DC کشاند (جایی که او اکنون بر دنیای سینمایی آنها نظارت می کند). که در یک مصاحبه در مورد اخیرا منتشر شده ویژه تعطیلات نگهبانان کهکشانگان به صراحت در مورد آینده تیم فضایی صحبت کرد و گفت: «این تیم هرگز به دلایل مختلف یک گروه از شخصیت ها نخواهد بود. چه کسی می داند که در مورد شخصیت های آینده با فرنچایز Guardians چه اتفاقی می افتد، اما از نظر این گروه از شخصیت ها، این پایان داستان آنها است.

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

این تیزر که در طول CCXP (معروف به کامیک کان برزیل) منتشر شد، به بخشی از آن پایانی متمایل است. پس از افتتاحیه‌ای طنزآمیز که به نظر می‌رسد در برخی از نسخه‌های مفرح زمین رخ می‌دهد – البته نسخه‌ای که پر از هیبریدهای انسان و حیوان است – تریلر امتیازدهی شده توسط Spacehog صحنه را برای آنچه در آینده خواهد آمد آماده می‌کند. علاوه بر پیتر (کریس پرت) تلاش می کند تا گامورا (زوئه سالدانا) را پیدا کند و دوباره با او ارتباط برقرار کند، کسی که در زمان جابجا شده بود. پایان بازینگهبانان ظاهراً با سلاح جدید حاکم، آدام وارلاک (ویل پولتر) برخورد می‌کنند، در حالی که گذشته راکت با معرفی High Evolutionary به او بازمی‌گردد.صلح طلبChukwudi Iwuji، با گان متحد می شود). تریلر با مجموعه ای از تصاویر به پایان می رسد که به سمت لحظات به یاد ماندنی قبلی اشاره می کند نگهبانان فیلم‌هایی، از جمله یک شات گسترده از تیم، و گروت در یک فریاد پشت سر هم، اما پیتر جای راکت (بردلی کوپر) را پشت سر او پر می‌کند.

محتوا

وقتی صحبت از Rocket شد، تیزر به شدت به منشأ غم انگیز شخصیت متمایل است، که در ابتدا به آن اشاره شد. نگهبانان فیلم گنجاندن High Evolutionary – یک دانشمند دیوانه از کمیک ها که به دلیل ایجاد هیبریدهای انسان/حیوان در تعقیب کمال ژنتیکی شهرت دارد – احتمالاً باعث می شود که راکت زاده دخالت او باشد. در همان مصاحبه ددلاین، گان اشاره کرد که باید این کار را انجام دهد جلد 3 برای پایان دادن به داستان راکت. من شخصیت راکت را بیشتر از هر شخصیتی که تا به حال با او سروکار داشته ام دوست دارم و باید داستان او را تمام کنم و این همان چیزی است که جلد 3 در مورد است.» این تیزر حاکی از سرنوشت غم انگیزی برای پاندای زباله دوست داشتنی است – و شاید برخی از شخصیت های دیگر تیم نیز، با قضاوت از چندین عکس دیگر. ما در 5 می، زمانی که نگهبانان منتشر شده.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: