The All-Clad Factory Sale 2023 گنجینه ای از قابلمه ها و تابه های ارزشمند است

هیاهوی اطراف All-Clad عمدتاً از وضعیت OG و تعهد مداوم آن به کیفیت ناشی می شود – این برند به معنای واقعی کلمه ظروف چسبانده شده را اختراع کرد، فلز چند لایه در قابلمه ها و تابه های آنها که به آنها کمک می کند تا به سرعت گرم شوند و برای پخت و پز یکنواخت بمانند. اینها ثانیه های کارخانه هستند، و اگر این شما را عصبانی می کند، اجازه ندهید! هر چیزی که می‌خرید ممکن است در اینجا خراش یا فرورفتگی داشته باشد، اما All-Clad تضمین می‌کند که آن ضربه‌های جزئی بر عملکرد آن‌ها تأثیر نمی‌گذارد. و بیشتر اوقات تمام چیزی که با آن سر و کار دارید یک جعبه به شدت آسیب دیده است. برای دسترسی به فروش، فقط وقتی از شما خواسته شد ایمیل خود را رها کنید، اما این اطلاعاتی است که به هر حال اگر می‌خواستید خریدی انجام دهید، می‌دادید (که ما واقعاً امیدواریم این کار را انجام دهید).

فروش کارخانه All-Clad اتفاقی است که یک بار در ماه آبی رخ می دهد. این مناسبت عظیم تقریباً به همان اندازه تأثیرگذار است که یک رستوران ستاره میشلن را دریافت کند، یک آشپز به عنوان سرآشپز اجرایی ارتقا پیدا کند، یا ما با یک فصل جدید برکت داشته باشیم. خرس. ستاره‌ها با هم هماهنگ شده‌اند، و زمان آن فرا رسیده است که در سطل معاملاتی چشم‌گیر که فروش کارخانه تمام‌پوش است، بگردید، جایی که ظروف آشپزی ارزشمندی را می‌بینید که قیمت آن‌ها توسط جیسون وورهیز دوست‌داشتنی کاهش می‌یابد.

ماهیتابه تمام روکش بدون شک معروف ترین محصول در ظروف پخت و پز است. حتی افرادی که علاقه زیادی به آشپزخانه دارند نیز با این برند آشنا هستند – و قیمت های بسیار بالا که مربوط به آن تجهیزات آشپزخانه بسیار جذاب است. بنابراین در طول این فروش کارخانه، مجموعه عظیم این برند (ما در مورد آن صحبت می کنیم 300 محصول) با تخفیف تا 70 درصد مشخص شده است. این شامل ماهیتابه معروف، و همچنین ظروف آشپزی استیل ضد زنگ، ابزار پخت و پز و مواردی از این دست بعد از صرف شام می شود.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: