Target Circle Week 2023: همه چیز برای خرید از رویداد رقیب Amazon Prime Day

آیا واقعاً می توانید انتظار “صرفه جویی باورنکردنی در صدها هزار مورد” را داشته باشید، طبق توضیح دهنده بسیار سرزنده شرکت؟ نوع. قطعاً چیزهای زیادی در این ترکیب وجود دارد، اما باورنکردنی نامیدن آن کمی کشدار است – اگرچه بیش از چند خرید عالی از برندهای معروف مانند Keurig، Dyson و KitchenAid وجود دارد. به همین دلیل است که از بررسی مجموعه‌ای از فروش‌های به‌ظاهر بی‌پایان پرایم دی فاصله گرفتیم تا … مجموعه‌ای به ظاهر بی‌پایان دیگر از فروش‌های هدف را بررسی کنیم. حداقل می‌توانیم با دانستن اینکه در این روند شما را از سردرد نجات داده‌ایم، راحت باشیم.

آیا برای خرید فروش حلقه هدف 2023 به عضویت نیاز دارم؟

برای خرید بهترین فروش های Prime Day و Walmart، باید به ترتیب عضو Prime و مشترک Walmart+ باشید و هر دو برنامه عضویت دارای هزینه اشتراک مکرر هستند. بنابراین آیا برای خرید فروش هفته حلقه هدف باید عضو حلقه هدف باشید؟ بله و خیر. معاملات زیادی برای همه خریداران در دسترس است، اما برخی از پس انداز های منتخب (و همچنین برخی از پاداش های کارت هدیه)، فقط برای اعضای حلقه هدف در دسترس است. این خبر خوب است: برخلاف Prime و Walmart+، عضویت در حلقه هدف 100٪ رایگان است و می توانید بدون کارت اعتباری با چند کلیک ثبت نام کنید. پس از ثبت نام، می توانید واجد شرایط برخی از مشوق های منظم، مانند کسب یک کارت هدیه 15 دلاری برای صرف 50 دلار یا بیشتر برای کالاهای خانگی.

برای اطمینان از اینکه واقعاً بهترین تخفیف‌هایی را که اینترنت ارائه می‌دهد دریافت می‌کنید، ادامه دهید و ده‌ها برگه آمازون را که باز کرده‌اید کنار بگذارید و به سایت Target، pronto بروید. مانند رویداد قبلی Deal Days Target، Target Circle Week 2023 نشان دهنده تلاش فروشگاه برای ربودن اندکی از مرکز توجه منطقه است، اگرچه این واقعیت که شاید اولین باری است که در مورد آن می شنوید، شانس آن را نشان نمی دهد. . عمدتاً، تلاشی برای اثبات این موضوع است که Target – که دقیقاً خود یک عملیات مادر و پاپ نیست – می‌تواند همگام با رقیب اصلی خود باشد، حداقل وقتی نوبت به ایجاد جنون از فعالیت‌های خرید آنلاین می‌رسد. نیازی به گفتن نیست که برای شرکت نیازی به عضویت در Prime یا حتی عضویت در برنامه وفاداری خود Target ندارید.

اگر در Target Circle ثبت نام می کنید، لطفاً توجه داشته باشید که بسیاری از پیشنهادات فقط در طول فرآیند پرداخت ظاهر می شوند. لیست کامل را بررسی کنید پیشنهادات هفته حلقه هدف و به دنبال کوپن های داخل صفحه برای اعمال باشید. پس از افزودن اقلام به سبد خرید، تخفیف به صورت خودکار اعمال خواهد شد.

در زیر، ما تمام یافته‌های برتر هفته حلقه هدف – از کالاهای خانگی گرفته تا لوازم الکترونیکی و لوازم خانگی و موارد دیگر – را که ارزش خرید را قبل از پایان رویداد فروش این شنبه دارند، انتخاب کرده‌ایم. تار ژای: حداقل آمازون اسم مستعار جذابی ندارد.منبع

آیا شما رئیس هفته حلقه هدف هستید؟ احتمالا نه. آمازون فقط سلطان تپه تجارت الکترونیک نیست. این کل دربار سلطنتی است. اما این مانع دیگر خرده فروشان از تلاش برای ازدحام در چمن آمازون نشده است، و Walmart اخیراً به موفقیت های امیدوارکننده ای دست یافته است. (چه کسی والمارت بهترین امید ما برای رقابت در کارت یکنوع بازی شبیه لوتو اواخر سرمایه داری خود بود؟) هر زمان که پرایم دی فرا می رسد، خرده فروشان آجر و ملات در جهان فروش خود را انجام می دهند، که ما را به این می رساند: حلقه هدف. هفته، فروش یک هفته ای حتی که از 9 تا 15 جولای اجرا می شود.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: