Swatch MoonSwatch: از کجا می توان هیجان انگیزترین ساعت کاری سال را خریداری کرد

آیا آماده اید که به طور کامل سردرد را رها کنید؟ تو را هم گرفتیم

منبع

اما اگر دلتان به یک ماموریت سیاه روی سیاه به ماه یا یک ماموریت پنبه ای-صورتی به سمت زهره (یا جاه طلبی برای جمع آوری کل مجموعه، به سبک پوکمون) است، همه چیز رو به جلو است. طیف گسترده‌تری از بوتیک‌های سواچ مجموعه IRL را در این فصل حمل می‌کنند، و این برند اخیراً مجموعه‌ای از پاپ‌آپ‌های رولینگ را در شهرهایی مانند سن دیگو و جکسون‌ویل اعلام کرد که مکان‌های غافلگیرکننده آن از طریق اینستاگرام در بین آن‌ها اعلام شده است. در جاهای دیگر، قیمت‌های بازار خاکستری نیز برای اکثر مدل‌ها به دنیا برگشته است، و اکنون می‌توانید گزینه‌های فرسوده با بسته‌بندی اصلی را با قیمت کمتر از 300 دلار در سایت‌هایی مانند eBay، Chrono24 و StockX پیدا کنید. (به نظر می رسد تنها استثنا نسخه آبی ماموریت به نپتون باشد – به لطف شایعاتی که از تولید خارج می شود، اگرچه Swatch به ما اطمینان می دهد که اینطور نیست، به فروش آن تا 1800 دلار ادامه می دهد.) یا هر چیزی را از یکی از غیرمعمول‌ترین مدل‌های ساعت‌های سال‌های اخیر حذف کنید، اما با امگا اسپیدمسترهای قدیمی از حدود 1500 دلار در Chrono24 شروع می شود، هیچ سیاره ای وجود ندارد که در آن به نظر می رسد معامله خوبی باشد.

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ساعت مچی

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ساعت مچی

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ساعت مچی

Swatch x Omega Bioceramic “Mission to the Moon” MoonSwatch

کرنوگراف پرواز در شب– ساعتی با همان جذابیت اواسط قرن به عنوان Speedy اصلی – فقط با 210 دلار، یا تعمیر خود را با EXTRAVEHICULAR مورد تایید ناسا? مطمئناً، آنها MoonSwatch نیستند، اما آنها هستند هستند دقیقاً از نوع ساعت‌های سرگرم‌کننده و در دسترس که سواچ را برای چندین دهه به یک برند محبوب تبدیل کرده‌اند، و شما مجبور نخواهید بود یک شبه در صف بنشینید (یا هزینه‌های گزافی در بازار پس از فروش بپردازید) تا یکی را تهیه کنید.

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ساعت مچی

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ساعت مچی، ساعت آنالوگ و ساعت

این یک سال تبلیغاتی برای همکاری‌های ساعتی بود، از TAG Heuer x Porsche تا Timex x Adsum تا Hodinkee x Bamford x Snoopy و بسیاری دیگر. در حالی که برخی از اینها مدت زیادی بود که در راه بودند، برخی دیگر صحنه جهانی ساعت را غافلگیر کردند. با این حال، هیچ کدام به اندازه Omega x Swatch MoonSwatch، اولین همکاری در نوع خود بین دو تا از بزرگ‌ترین نام‌های ساعت‌سازی، هیجان‌انگیز ایجاد نکرد. این مجموعه شامل 11 نوع رنگارنگ از برداشت سواچ در مورد امگا اسپیدمستر مورد تایید ناسا بود که هر کدام به جرم آسمانی متفاوتی اختصاص داشت. این همکاری با قیمت 260 دلار (حدود 6000 دلار کمتر از “مهتاب” معروف Omega) و تنها به صورت حضوری در بوتیک های منتخب سواچ موجود است، این همکاری هزاران کلکسیونر ساعت و باله های بازار خاکستری را جذب کرد که – گاه چند روز قبل – برای پلیس صف می کشیدند. سپس اوضاع کمی وحشی شد. مغازه ها از تقاضا غرق شدند، پلیس ضد شورش فراخوانده شد و حداقل یک مرد به خاطر نقطه اش در صف با ضربه چاقو دزدیده شد.

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ساعت مچی

اگرچه MoonSwatch به‌عنوان نسخه محدود معرفی نشد، اما این موضوع باعث نشد که خریداران مشتاق آن را به قیمت 1000 دلار در هر پاپ به فروش برسانند، سرنوشتی طعنه‌آمیز (اگر قابل پیش‌بینی) برای ساعتی که ظاهراً قصد دارد حال و هوای امگا را با قیمت سواچ ارائه دهد. و در حالی که جامعه جمع‌آوری ساعت‌ها عمدتاً چیزهای خوبی در مورد طراحی MoonSwatch برای گفتن داشتند، انتخاب سواچ برای عرضه ساعت در مقادیر محدود – و سودجویی بی‌سابقه‌ای که آن را تشویق می‌کرد – بسیاری از مردم را به اشتباه انداخت.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: