Shai Gilgeous-Alexander برای تاج Met Gala 2023 توپ می زند

علاوه بر استعداد وحشیانه‌اش در زمین – گارد اوکلاهاما سیتی تاندر اولین انتخاب ستاره‌های خود را در این فصل به دست آورد – گیلجوس-الکساندر مدت‌ها پیشتاز گروه جدیدی از وسواس‌های سبک NBA بوده است. او، به بیان ملایم، یک اسب لباس در بالاترین درجه است، یک کمد گونزو با چشمانی زیبا برای شبح که به نمایش های باند فرودگاه نگاه می کند، مثل اینکه در حال تماشای نوار بعد از بازی است. او می گوید: «من به فرهنگ مد توجه می کنم، سعی می کنم همیشه در حال تکامل باشم.» که روشی مختصر برای گفتن این است که گیلجوس-الکساندر، با طول بال های 7 فوتی و «کمر واقعاً لاغر»، یک اعجوبه خالص در هنر لباس پوشیدن است. در طول پنج فصل حضورش در لیگ، او با انبوهی از لحظات به سبک تونل فوری روبرو بوده است، و انبوهی از فحاشی را منتشر کرده است. عکس های مناسبو به طور فزاینده ای از طرف پادشاهان مد مانند براون تحسین شد.

گیلجوس الکساندر در سال 2021 برای اولین بار در مت گالا شرکت کرد، اما این یکی احساس متفاوتی دارد – کمتر مقدمه ای تا تاج گذاری. ژوئن گذشته، GQ خوانندگان او را به عنوان شیک ترین بازیکن NBA انتخاب کردند. سپس، در ماه دسامبر، گیلجوس-الکساندر، یکی دیگر از بزرگترین W را به دست آورد: او انتخاب شد GQشیک ترین مرد سال، شکست دادن ردیف قاتلان از بشقاب های مد نخبه در این روند. آیا او برای مطابقت با استانداردهای برنده جایزه خود تحت فشار است؟ شاید اگر اینقدر از لباس پوشیدن لذت نمی برد. او می گوید: «این برای من یک چیز روزمره است. بنابراین اینطور نیست که واقعاً هیچ فشاری وجود داشته باشد. این فقط کاری است که من دوست دارم انجام دهم.»

منبع

ساعت 1:30 بعدازظهر شنبه قبل از مت گالا است و شای گیلجوس الکساندر نمی تواند تصمیم بگیرد چه بپوشد. این به دلیل کمبود گزینه نیست: وقتی پدیده 24 ساله NBA نیم ساعت پیش به دفاتر منطقه پوشاک تام براون رسید، قفسه ای که با عجیب ترین خیاطی طراح ناله می کرد، منتظر استقبال او بود. بیرون باران می‌بارد و خیابان‌های نیویورک به‌طور غیرعادی ساکت هستند، اما در کف یک ساختمان اداری غیرقابل توصیف که به سبک براون بازسازی شده است. مردان دیوانهپاستیچه های دوران، چرخ دنده های مجتمع صنعتی مد با صدای کم می چرخد. برای مراسم مت گالا امسال، براون مسئول لباس پوشیدن بیش از دوجین نام خیمه شب بازی است – اما تعداد کمی از آنها نسبت به گیلجوس-الکساندر واجد شرایط منحصربفردتری برای ترکیب مناسب خود هستند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: