Quavo با آهنگ جدید احساسی “Without You” به تیک آف ادای احترام کرد

سه هفته پیش در یکی از اولین اجراهایش پس از مرگ تیک آف، افست آهنگ جکسون 5 “Never Can Say Goodbye” را اجرا کرد و تصویری از پسر عموی مرحومش داشت در حالی که روی صحنه راه می رفت روی صفحه نمایش داده می شود.

یک یادبود رسمی برای برخاستن در 11 نوامبر در ورزشگاه State Farm Arena آتلانتا با Offset و Quavo به طور عمومی صحبت کردند. Quavo در مورد عشق Takeoff به موسیقی و رویاهای دوران کودکی آنها برای تبدیل شدن به یک تیم تگ WWE صحبت کرد. «در تمام این مدت سعی کردم بفهمم تو واقعاً برای من چیست، زیرا برادرزاده اینطور نبود. ما از آن کلمه “برادر” متنفر بودیم یا وقتی آنها می گفتند “Unc و Phew”، “چون همیشه می دانستیم که بسیار نزدیکتر از این هستیم و این باعث می شد من هم احساس پیری کنم… حالا بالاخره متوجه شدم، شما هستید ما فرشته.”

“بدون تو” با یک موزیک ویدئوی غم انگیز، مینیمالیستی و تک شات همراه است که در آن Quavo که در مقیاس خاکستری فیلمبرداری شده است، در حالی که متفکرانه روی صندلی استودیو سیگار می کشد دیده می شود و اشعار آهنگ زیر او روی صفحه نمایش ظاهر می شود. این آهنگ دارای پنج تهیه کننده معتبر است که سه نفر از آنها (مایک دین، زایتوون و مردا بیتز) از همکاران نزدیک میگوس بودند. آهنگ آهسته و متفکر “بدون تو” انحراف از سبک موسیقی معمول Quavo و Migos است که با جریان های رپ ورزشی و سه گانه مشخص می شود، یک اجرای بسیار تاثیرگذار که تاکنون به طور گسترده ای به طور خاص به Takeoff اعتبار دارد. در اینجا، Quavo به طور جدی زمزمه می‌کند، صدایش در برخی نقاط به‌طور شنیدنی می‌ترکد.

«بدون تو» در حال حاضر در سرویس‌های پخش در دسترس نیست. این فیلم آخرین پروژه Quavo و Takeoff را با هم دنبال می کند. فقط برای لینک های بی نهایت ساخته شده است، که تنها چند هفته قبل از مرگ تیک آف با تحسین منتقدان منتشر شد.

منبع Quavo می خواند: “کاش یک ماشین زمان داشتم / فقط برای اینکه بتوانی با من سوار شوی / دلم برای لبخند زدنت به من تنگ شده است / Unc و Phew تا بی نهایت.” به نظر می رسد او به دردی که خواهرش، مادر تیکوف احساس می کند، اشاره می کند: «من بدون تو آن را از گل بیرون نمی کردم /

دیدن مامان عشق بدون تو سخت است.» او می گوید. در پایان آهنگ، Quavo با ظرافت فریاد می زند: «بگیر، متاسفم».

Quavo یک آهنگ تحسین برانگیز برای برادرزاده و همکار قدیمی اش Takeoff منتشر کرده است که در اوایل نوامبر در هیوستون کشته شد. تک آهنگ “بدون تو” اولین انتشار از هنرمند معمولی پرکار آتلانتا پس از این رویداد غم انگیز است. اولین بیانیه عمومی کلی پس از او متن سخنرانی تشییع جنازه خود را منتشر کرد یک هفته بعد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: