Patriots Lineman Trent Brown دیگر بزرگ‌ترین مرد NFL نیست

با 6 فوت و 8 اینچ قد و 380 پوند، در چند فصل گذشته تکل تهاجمی نیوانگلند پاتریوتز، ترنت براون، افتخار بزرگترین بازیکن NFL را داشته است. اما به لطف یک فصل خارج از فصل که کاهش وزن، بهبود تحرک و رسیدگی به مسائلی را که باعث آسیب دیدگی ساق پا او در چند فصل اخیر شده بود، در اولویت قرار داد، این بازیکن به احتمال زیاد این وجه تمایز را از دست داد – و امیدوار است که دور زدن او را عملا غیرممکن کند.

ترنت براون: من آماده رفتنم. من تمام اهداف وزنی را که به صورت قراردادی الزام آور بود شکست دادم و تلاش می کنم تا حتی پایین تر هم بروم. تا آنجایی که از نظر جسمی، عاطفی، ذهنی و روحی احساس می کنم، برای فصل آماده هستم. من آماده هستم تا تمام راه را طی کنم، 17 بازی و امیدوارم 20 بازی در زمین باشم.

گوساله احساس بسیار خوبی دارد، و کاری که من انجام دادم نیز در مورد ترمیم بسیاری از بافت‌های اسکار بود- تقویت روی پینه‌هایی که ایجاد شده بودند و فقط همه چیز را صاف می‌کردم. من به همان اندازه که از بچگی متحرک بودم، احتمالا. من واقعا احساس خوبی دارم و این قطعا گواهی بر رژیم غذایی من و رژیمی است که در طول فصل خارج از فصل داشته ام.

پس از مبارزه با مصدومیت ساق پا در اوایل فصل گذشته، براون بهترین اعداد بازدارنده در دوران حرفه ای خود را ثبت کرد. سپس با شروع به کار بر روی بازسازی مکانیک خود وارد فصل خارج شد و در عین حال تصمیم گرفت که پسکتاتوری کند. با توجه به این تغییرات، براون می گوید که در این فصل با بهترین فرم دوران حرفه ای خود وارد می شود.

چیزی که در مورد خودم یاد گرفته ام این است که من آدمی نیستم که بتوانم مرخصی بگیرم. من باید در یک نوع برنامه یا رژیم بمانم تا جایی که هر روز بیدار شوم و کاری انجام دهم. بنابراین برای دو تا سه هفته اول، احتمالاً تمام تمرینات هوازی و پا خواهد بود، سپس من شروع به اضافه کردن مکانیک های دویدن خواهم کرد تا بتوانم خودم را از نقطه نظر اساسی به عقب برگردانم. من بخش اول تمرینات خارج از فصل خود را در آتلانتا انجام دادم لیلی عبدالمک، که مربی سرعت من است. ما روی مکانیک های دویدن زیادی کار کردیم. او همچنین وینس ونس را در آنجا دارد – او یک مربی O-line است. برای نیمه دوم فصل خارج از فصل، من اینجا به دالاس آمدم دوک ماین ودر از OL Masterminds. من همچنین با PT خود، آدام ملک، هستم و سه روز در حال انجام تمرینات ورزشی با پا و O-line هستم. من کارم را با آدام تمام می کنم و سه روز از هفته تمرینات حرکتی، حرکات کششی و کاردیو زیادی انجام می دهیم.

برنامه نویسی معمولی شما در خارج از فصل چگونه است؟

فکر می‌کنید تمرکزی که برای رسیدگی به مشکلات ساق پا که در چند فصل گذشته از آن رنج برده‌اید چه سودی برای شما خواهد داشت؟

GQ با براون به گفتگو نشستم تا در مورد فصلی که منجر به شکست دادن اهداف وزن قراردادی و شخصی اش، نوشیدن آب زیاد، تمرینات بیل بلیچیک، و این که چرا رفتن پسکتر آنقدرها هم که ممکن است حدس می زنید برای حامل سابق این وزن سخت نبود، بحث کند. سنگین ترین عنوان NFL

GQ: فصل خارج از فصل چگونه بوده است؟

من فکر می‌کنم کاهش وزن 20 پوندی قطعاً به تحرک و کمک به حرکت بدن من کمک زیادی می‌کند. من همیشه یک مرد انفجاری بودم، اما احساس می‌کنم الان خیلی سریع‌تر و سبک‌تر هستم. سلامت قلبی عروقی من قطعاً با حمل نکردن 20 پوند اضافی بهتر است. تا پایان کمپ، امیدوارم در حدود 355 باشم. این عالی خواهد بود – به خودم فاصله ای بین هدف وزنی من و وزن آنها برای من می دهد، بنابراین مجبور نخواهم شد در طول این مدت روی خودم سختگیر باشم. فصل من می توانم یک زندگی معمولی داشته باشم و هزینه یک غذای تقلب را اینجا و آنجا بخرم و از خودم لذت ببرم – مخصوصاً وقتی خانواده به ملاقات می آیند.

منبع

احساس می کنید بدنتان به برخی از کارهایی که در این فصل انجام داده اید چگونه واکنش نشان داده است؟


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: