Patek Philippe یکی از بهترین ساعت های جهان را ارتقا داد

Patek Philippe، 6007G_011_DETژان دانیل مایر

ممکن است سرفصل‌های این مجموعه‌های بسیار گران‌قیمت Master Chimes باشند، اما بقیه مجموعه Patek نیز به دلیل اسپرت بودن قابل توجه هستند. سال گذشته، در W&W، به نظر می‌رسید که این برند آشکارا خود را از مکالمه ساعت‌های اسپرت حذف کرد و 5711 Nautilus محبوب را از بین برد و از مدل‌های جدید آن خط و Aquanaut، مجموعه ورزشی دیگر Patek صرفنظر کرد. Patek امسال 180 دستگاه دیگر می‌سازد و خط تولید Aquanaut را گسترش می‌دهد، برادر کوچک معمولی‌تر و ورزشکارتر Nautilus، با سه اضافه‌شده بزرگسال جدید. اولی ساده است، با نسخه قهوه‌ای و کرونوگراف. اوضاع از آنجا به سرعت بالا می رود. پاتک برای هر سه Aquanauts جدید از رزگلد استفاده کرده است که به ویژه با مدل شماره‌گیری نیروی دریایی تقویت‌شده با تقویم سالانه و فاز ماه سازگار است. آخرین مورد از این سه نفر با 48 الماس بر روی قاب است – چرا نه؟

Patek Philippe، 5224R_001_DETژان دانیل مایر

Patek Philippe، 6007G_010_DETژان دانیل مایر

Patek Philippe، 5924G_010_DETژان دانیل مایر

تعهد دوباره پاتک به ورزش در کل مجموعه نفوذ کرده است. امسال، حتی ساعت های فانتزی با خاصیت خاصی آغشته شده اند je ne sais sport. دو مجموعه پتک به دو دسته تقسیم می‌شوند که یکی از آنها خانه تنها زیباترین قطعات است و به عنوان انتخاب «دست‌دستی نادر» توصیف می‌شود. در اینجا نسخه ای از کالاتراوا با یک نقاشی مینیاتوری است که کاملاً با دست انجام شده است. این هنر کمیاب و با زحمت انجام شده دارای یک ماشین مسابقه ای قرمز رنگ است که از جایزه بزرگ ملل 1948 الهام گرفته شده است.منبع

با این حال، مورد علاقه من از Pateks جدید، ممکن است سه کالاتراوا رنگارنگ باشد. Patek این مرجع را در سال 2020 برای جشن افتتاح یک تولید کننده جدید معرفی کرد و اکنون با ساعت‌های معمولی‌تر این محدوده را گسترش می‌دهد. من همیشه قدردانی می‌کنم که پاتک همیشه زیبا کمی گشاد می‌شود – مثل این است که ببینم جیمز باند لباسش را عوض کرده و کت باربورش را عوض کرده است. هر کالاتراوا جدید با رنگ لهجه متفاوتی عرضه می شود: قرمز، آبی آسمانی و زرد. قرمز و زرد، به ویژه، یک نیش مسابقه لذت بخش است.

Patek Philippe، 5924G_001_DETژان دانیل مایر

با این مجموعه، Patek ظاهراً در تلاش بود تا ثابت کند که می‌تواند مانند هرکسی ساعت‌های ورزشی را به خوبی انجام دهد. به سرعت از دنیای مسابقه به ساعت‌های خلبانی تبدیل می‌شود. مرجع 5924 ساعت پاتک به سبک پایلوت را با آن اعداد درشت که نمی توان از دست داد استفاده می کند و برای اولین بار یک کرنوگراف اضافه می کند. این ساعت در رنگ سرمه ای استاندارد عرضه می شود اما من واقعاً مدل سبز خاکی را دوست دارم. و اگر در کابین هواپیما راحت تر از کابین خلبان هستید، Patek یک GMT جدید نیز دارد. چرخش این برند روی پیچیدگی زمان سفر، نشانگرهای 24 ساعته را که مستقیماً روی صفحه تنظیم شده است، نشان می دهد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: