Patagonia Black Hole Tote با اشتراک رایگان نیست، اما هنوز ارزشش را دارد

کیف های حمل و نقل به ناچار کثیف می شوند و هیچ کاری نمی توانید در مورد آن انجام دهید. آ اهل نیویورک توت ممکن است بگوید شما دو سال پیش به نیویورک نقل مکان کردید – کاملاً منزجر کننده اهل نیویورک توت می گوید، علاوه بر این، شما حتی یک بار آن را در مترو سوار کرده اید.

این معضل من در هنگام خرید یک کیف جدید برای روزهای کاری مکرر از محل کارم بود. من به چیزی برای حمل لپ‌تاپ و یک کتاب نیاز داشتم، و در حالت ایده‌آل به یک خواروبار کوچک نیز در راه خانه نیاز داشتم. اما مهم‌تر از همه، من چیزی می‌خواستم که بتوانم هر روز سوار مترو شوم بدون اینکه استرس زیادی در مورد آب مرموزی که گاهی اوقات در آنجا می‌چرخد.

من قبلاً با استفاده از نایلون با روکش لاستیکی پاتاگونیا در خط سیاه چاله از یک سطل غول پیکر که هنگام پرواز با وسایل کوله‌پشتی حجیم استفاده می‌کنم آشنا بودم، بنابراین وقتی توله 25 لیتری Black Hole را دیدم، جستجوی من به پایان رسید. جالب به نظر می رسد – در رنگ مشکی، همچنین به طور قابل قبولی ماجراجویانه به نظر می رسد بدون اینکه این حس را ایجاد کنید که قرار است کمپ اصلی را راه اندازی کنید. اما مهمتر از آن، تمیز نگه داشتن آن آسان است، زیرا مواد غیرقابل نفوذ بلافاصله پاک می شوند.

قرار نیست همیشه تازه و براق باشد (و این پوشش همینطور است براق). اما این اشکالی ندارد: بر خلاف پنبه ارگانیک چروکیده – بدون شات زدن به شعبه NPR محلی شما – محصولات پاتاگونیا زمانی که به جهنم می افتند، ظاهری خشن دارند. (یا کمی لکه دار شده توسط آب مترو.)

منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: