Orient Kamasu یک ساعت غواصی کم کلید با شجره نامه جدی است

کاماسو که در سال 2019 عرضه شد، افزوده جدیدتری به مجموعه ساعت های غواصی Orient است، اما نشانگرهای ساعتی بزرگ و بلوکی، دستبند فولادی سه تکه و قاب یک طرفه مشکی مات آن را کاملاً در کنار طرح های کلاسیک دوران طلایی قرار می دهد. ساعت های غواصی در همین حال، یک کریستال یاقوت کبود مقاوم در برابر خراش، یک تاج پیچ دار، و 200 متر مقاومت در برابر آب، آن را بیش از حد توانایی ایستادن در برابر سختی های اعماق را دارد. این بدان معناست که چه در حال کاوش در اعماق اقیانوس باشید یا فقط به انتهای صندوق ورودی خود برسید، طراحی ناهموار و استایل کلاسیک کاماسو – دقیقاً مانند یک پیراهن مجلسی یا یک بند کوچک کوچک – امروز به همان اندازه که در گذشته انجام دادند، به شما کمک خواهد کرد. دوران کوستو

منبع

ژاک کوستو نه تنها جهان را با زیبایی پایدار صخره های مرجانی و پیراهن های مجلسی آشنا کرد، بلکه به شروع یک رابطه عاشقانه جمعی با ساعت های غواصی کمک کرد. بیش از 50 سال پس از اینکه کوستو و همسفرانش برای اولین بار از لوبیای چرخ شده خود استفاده کردند، ساعت غواصی با یا بدون افزودن مجموعه ای از باله ها و مخزن اکسیژن به یک ساعت غواصی در همه جا تبدیل شده است.

در طول سال‌ها (و با کمی کمک از افرادی مانند جیمز باند و توماس مگنوم)، ساعت غواصی مدرن برای هرکسی که به دنبال ساعتی شیک و بادوام است، تبدیل به یک گزینه مناسب شده است. در حالی که رولکس ساب مارینر تا حد زیادی مورد علاقه ترین است (و سایر مدل های سطح بالا از Omega، Tudor و Panerai دنبال کنندگان خود را اختصاص داده اند) شما نیازی به صرف هزاران دلار برای قرار دادن یک غواص کلاسیک روی مچ خود ندارید. Orient Kamasu، یک ساعت غواصی ساخت ژاپن با حرکت خودکار، تمام جعبه‌های مناسب را مشخص می‌کند و فقط ۲۲۶ دلار به شما می‌دهد.

Orient در حالی که کمتر از سایر برندهای ژاپنی مانند Seiko و Citizen شناخته شده بود، از دهه 1950 وارد بازی ساعت سازی شد و اولین ساعت غواصی خودکار خود را در سال 1964 (چهار سال قبل) معرفی کرد. دنیای زیر دریا ژاک کوستو برای اولین بار در ABC نمایش داده شد، در صورتی که شما تعجب کنید). از آن زمان، Orient بی سر و صدا تعهد خود را به ساخت ساعت های مکانیکی مانند کاماسو حفظ کرده است، که ظاهری الهام گرفته از قدیمی را با مشخصات عالی و قیمت های مقرون به صرفه ترکیب می کند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: