Nike Zoom Vomero 5 در Zeitgeist بازگشته است

کفش ورزشی Nike Zoom Vomero 5

تنها در چند ماه گذشته، مجموعه‌ای از رنگ‌های جدید Vomero در قفسه‌ها عرضه شده است، در رنگ‌های سفید، آبی آسمانی، و یک ترکیب قهوه‌ای و نارنجی سوخته که به محبوبیت خاص افراد باحال مرکز شهر و TikTokkers با موهای شلخته تبدیل شده است. جذابیت گسترده آن منطقی است: بر خلاف سایر دونده های دوره آی پاد که به نوعی وقاحت “آنقدر بد که خوب است” متمایل می شوند، Nike Zoom Vomero 5 یک گزینه نسبتاً کوچک برای افراد تازه کار است.

کفش ورزشی Nike Zoom Vomero 5

برخلاف سایر کفش‌های کتانی در فضای دونده بازگشتی، Vomero اینطور نیست که قدیمی اولین بار در سال 2011 به عنوان یک کفش پرفورمنس طراحی شد تا به شیاطین سرعت بخش کمک کند تا چند ثانیه از زمان مایل خود تراشیده شوند. اما این کفش کتانی هفت سال بعد، زمانی که نایک با همکاری A-Cold-Wall یک نسخه بلوک و بازسازی شده از این سیلوئت را معرفی کرد، که این سبک را در خط مقدم گفتگوی مد قرار داد، واقعاً مورد توجه قرار گرفت. Vomero از آن زمان تا کنون چند بار در تعداد محدود منتشر شده است، اما اکنون نایک به نظر می رسد متعهد به استفاده از پتانسیل آن است و تعداد زیادی از نسخه های در دسترس را که برای برانگیختن هیاهوی گفتگوهای آنلاین طراحی شده اند، حذف می کند.

با این حال، وقتی صحبت از کفش های کتانی به میان می آید، هرگز نباید Swoosh را در نظر بگیرید. در طول سال گذشته، زوم وومرو 5 نایک به پاسخ بیورتون به شوق کفش‌های پدری تبدیل شد و در این فرآیند به سرعت به وضعیت کفش ورزشی It ارتقا پیدا کرد. و با ارائه مجموعه‌ای چشمگیر از رنگ‌های پوشیدنی برجسته نایک، نمی‌توان گفت که Vomero برای تابستانی بزرگ آماده است.

منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: