New Balance 990v6 برای کل خانواده سرگرم کننده است

علیرغم تغییرات بزرگ – که احتمالاً با مقاومت، سپس پذیرش، و در آخر (احتمالاً پس از چند همکاری برجسته)، هواداران همه جانبه روبرو می شود – دلیلی وجود ندارد که فکر کنیم 990V6 به یک محصول تبدیل نخواهد شد. برای، خوب، هر کس. این زیبایی کفش کتانی است. همانطور که خود نیو بالانس می گوید، این کفشی با 40 سال سابقه است، زیرا کفشی است که همه می توانند بپوشند، از «مدل های لندن گرفته تا پدران اوهایو». چرا خودتان را هم به این دودمان اضافه نمی کنید؟

در حالی که V6 مطمئناً دارای عناصری است که آن را کمی بیشتر از مدل های قبلی خود برای ورزشگاه آماده می کند، همچنین چیزی کمی جسورانه تر از تحولات ضعیف چند مدل اخیر وجود دارد. برای شروع، لوله کنتراست اطراف لوگوی N وجود دارد، جزئیاتی که از زمان V3 وجود نداشته است. خبر بزرگتر (…به معنای واقعی کلمه) این است که در حالی که V3 تا V5 همه روی یک واحد نسبتاً مشابه قرار دارند، V6 از یک 990 قبل از آن یک ضخیم تر سوار می شود. دوران کفش‌های کتانی پدر را می‌توان از بسیاری جهات به 990 نسبت داد، اما تأثیر آن بر انفجار گزینه‌های بوق زدن در دهه گذشته به این معنی است که آنچه قبلاً به عنوان «پخت» شناخته می‌شد، اکنون کرایه استاندارد است (ما شما را بررسی می‌کنیم. ، دمنا). با V6، ظاهراً New Balance به تنظیمات زیبایی شناختی بازار پرداخته است.

مانند همتایان خود در دیترویت یا کوپرتینو، نیوبالنس هر چند سال یک بار محصول امضا شده خود را به روز می کند تا به آن جان تازه ای ببخشد – و طبیعتاً دلیلی جدید برای حامیان برای عجله کردن و جذب یک جفت. آخرین باری که یک قفسه 990 بازسازی شده در سال 2019 بود، و مانند V3 و V4 قبل از آن، V5 به سمت خطوط تمیزتر و شکل کلی شیک‌تر حرکت کرد، از جمله یک بند TPU در قسمت بالایی که در ابتدا به پاک‌سازان قبل از اینکه به تدریج به آن دست یابند. 990 علاقمند.

کفش کتانی New Balance ساخت ایالات متحده آمریکا 990v6منبع

فهرست کفش‌های کتانی پدر با نام‌های عددی New Balance به اندازه‌ای طولانی است که حتی معتقدترین کفش‌های کتانی را هم به یاد بیاورید، اما اگر فقط یکی از آن‌ها را به خاطر بسپارید، با 990 شروع کنید. برای 40 سال، 990 که به خاطر رویه‌ی جیر خاکستری و زیره‌ی درشتش معروف است. ، ساخت ایالات متحده آمریکا و لوگوی خیره کننده “N” – تکامل آهسته و پیوسته ای را تجربه کرده است، ابتدا به عنوان یک کفش دویدن مناسب و سپس به عنوان یکی از محبوب ترین نمادهای سبک normcore. در واقع، ما جرأت می کنیم با آن تماس بگیریم را کفش کتانی اصلی دوران کفش پدر، و اکنون، این برچسب مستقر در بوستون، ششمین تکرار از نمادین ترین لباس خود را با نام مناسب 990V6 معرفی کرده است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: