Met Gala 2023: Where to Watch the Red Carpet Livestream

نمایشگاه مت گالا امسال به آثار طراح فقید آلمانی کارل لاگرفلد اختصاص دارد که 36 سال تصدی او به عنوان مدیر خلاق Chanel او را به یک چهره منحصر به فرد مد در فرهنگ پاپ تبدیل کرد. به نوبه خود، تم کد لباس برای مت گالا امسال “به افتخار کارل” خواهد بود، بنابراین زمین را برای شرکت کنندگان مشهور شب باز می کند تا به دوره های متعدد زندگی هفت دهه ای لاگرفلد اشاره کنند، که شامل دوره تصدی در Balmain نیز می شود. ، Patou، Chloé، Fendi، و برند همنام او Karl Lagerfeld.

در همین حال، مایکلا کوئل، پنه لوپه کروز، راجر فدرر، دوآ لیپا و ووگ سردبیر آنا وینتور به عنوان رئیس مشترک رسمی رویداد خدمت خواهد کرد.

نمایش آینده، کارل لاگرفلد: خطی از زیبایی، تنها سومین بار است که موسسه لباس نمایشگاهی را به یک طراح اختصاص داده است. (پیش از این، این موزه نمایش های پرفروشی را برای الکساندر مک کوئین و بنیانگذار Comme Des Garcons، ری کاواکوبو نصب کرده بود.) از 5 می تا 16 ژوئیه در موزه متروپولیتن در شهر نیویورک در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

کمتر از یک هفته از اولین دوشنبه ماه می باقی مانده است، زمانی که ستارگان خوش لباس گرد هم می آیند تا مؤسسه لباس موزه هنر متروپولیتن را روی فرش قرمز پر اکتان سال جشن بگیرند. و حتی اگر دعوت نامه ای دریافت نکردید، همچنان می توانید آن را تنظیم کنید بر ووگوب سایت و پلتفرم‌های اجتماعی (یوتیوب، اینستاگرام، فیس‌بوک و توییتر) برای مشاهده همه اقدامات در مراحل Met.

از ساعت 6:30 بعد از ظهر به وقت شرق روز دوشنبه، 1 مه، پخش زنده رسمی Met Gala 2023 توسط شخصیت تلویزیونی La La Anthony، مردی در مورد شهر درک Blasberg و شنبه شب زنده کلوئه فاینمن یکی از بازیگران این فیلم، در حالی که اما چمبرلین با خط چندگانه اینترنتی به عنوان بازیگر بازخواهد گشت ووگخبرنگار فرش قرمز (آیا اما دیگری خواهد داشت فرش قرمز ویروسی با جک هارلو، همکلاسی هالیوود؟ فقط زمان می تواند بگوید.)

ظاهر غیر متعارف کراوات سفید احمد “یک نامه عاشقانه به کارگران مهاجر” است.منبع تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ریز احمد، انسان، لباس، پوشاک، کت و شلوار، پالتو، و کت

پیام پشت لباس کار Met Gala ریز احمد

اندرو بولتون، متصدی ارشد مؤسسه لباس، گفت: «کارل از این که به من بگوید مد متعلق به موزه نیست، خسته نشد. گفت ووگ پاییز گذشته «زمانی که با هم در نمایش شانل کار می کردیم [in 2005]، او در آنچه که قرض می داد بسیار سخاوتمند بود، اما به خود نمایشگاه کاملاً بی علاقه بود! او می گفت، “مد هنر نیست، مد متعلق به خیابان است، به بدن زنان، به بدن مردان.”


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: