“John Wick: Chapter 4” اثباتی است که شما به یک کت و شلوار مشکی نرم نیاز دارید

کت کت و شلوار پشمی ساندرو ویرجین

برای Montefiore، جالب‌ترین بخش لباس پوشیدن یک قاتل، محفظه اجتماعی و استتار دسترسی به همه مناطق است که یک لباس ضروری اجازه می‌دهد. او می‌گوید: «بسیاری از سرکش‌ها از کت و شلوار استفاده می‌کنند تا روش‌های سرکش خود را پنهان کنند – برای اینکه بیشتر شبیه یک جنتلمن به نظر برسند.» این چیزی است که در مورد یک کت و شلوار سفارشی وجود دارد: این راحتی است، تناسب است، تعادل است. شما می توانید بدون فریاد زدن کمی اظهار نظر کنید. قرار است آنجا باشد.»

شلوار کت و شلوار کلاسیک ساندرو

اگر حتی یکی از این چهار مورد را دیده باشید جان ویک در فیلم‌ها، می‌دانید که کت و شلوار تمام مشکی در اکشن به همان اندازه مهم است که تعداد قتل‌های متورم و توله‌ای که ارزش مرگ را دارد. این ارتباطی است که به طور خاص در آن مشخص شده است جان ویک: فصل 4امروز در سینماها: ویک در صحنه آغازین خود کیف کت و شلواری از Bowery King اثر Laurence Fishburne را می‌پذیرد، و بدین ترتیب آخرین جنجال او را آغاز می‌کند. شاید، شما هم مانند ما، مطمئناً ویک را پشت سر هم دوازدهمین دشمن خود را تماشا کرده باشید و از خود پرسیده باشید: آیا ژاکت “42 Regular” واقعاً بهترین لباس برای همه این برش دادن و برش دادن است؟

و بنابراین جان ویک از کلوپ شبانه به کانتیننتال نقل مکان می کند تا بدون دردسر، بدون محدودیت در هنر رزمی خود، خرید کند. در کلوپ برلین که با آبشار کناری است، او را می بینیم که وارد آن می شود فصل 4، کت و شلوار مشکی او به او کمک می کند آنقدر یکپارچه جا بیفتد که حتی چندین اعزام وحشتناک باعث می شود مهماندارانی که اطراف او می رقصند منصرف نشود.

آیا جان ویک واقعا باید برای کشتار دشمنانش کت و شلوار بپوشد؟ خیاط Savile Row، Dominic Sebag-Montefiore، چنین فکر می کند. قاتل باید بتواند همه جا برود. خیاطی مناسب می تواند این کار را انجام دهد. مطمئناً، جیمز باند شصت سال است که این کار را روی صفحه نمایش انجام داده است، اما 007 یک هنرمند تفنگ‌فو نیست و تقریباً به همان اندازه مردم را نمی‌کشد. پاسخ، به زودی متوجه می‌شویم، دقیق‌تر از آن چیزی است که انتظار دارید.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: