Hodinkee x Bamford: چرا کلکسیونرهای ساعت اینقدر اسنوپی را دوست دارند؟

این ساعت جدید نسخه‌ای از ساعت اسنوپی با لهجه‌های سبز برگی و نوار پارچه‌ای است که شبیه چیزی است که پیشاهنگ بیگل می‌تواند برای دریافت نشان شایستگی خود از آن استفاده کند. هر دو ساعت اسنوپی هودینکی Woodstock را در نوک عقربه ساعت دوم شل می کنند. با قیمت 1850 دلار، با قطعه جو پرپی برای سریع ترین زمان فروش رقابت خواهد کرد. بیش از 4000 نفر برای دریافت هشدار برای انتشار این ساعت ثبت نام کردند که فقط به 250 قطعه محدود شده است. (آن را از فروشگاه آنلاین Hodinkee در ساعت 11 صبح امروز به وقت شرقی.) فراتر از این دو برنامه Hodinkee، ساعت‌های اسنوپی از Omega، Timex و Bamford به تنهایی مخاطبان مشتاقی را پیدا می‌کنند. همه اینها این سوال را ایجاد می کند: چه نیروهای اسرارآمیزی یک ساعت اسنوپی را اینقدر ارزشمند و مطلوب می کند؟

اسنوپی در رویاهای خود شخصیت های بسیاری را به خود اختصاص داد که تقریباً همه آنها شهرت جهانی داشتند: بزرگترین جراح زنده، یک خلبان جنگنده ماهر در جنگ جهانی اول، یک قهرمان کشتی بازو و جالب ترین موجود روی زمین که عینک آفتابی می کشد. سال گذشته، جرج بامفورد، طراح ساعت، به همراه تیم با نسخه محدود در نشر ساعت و خرده‌فروش Hodinkee، یک تکلیف جالب مرتبط با اسنوپی دریافت کردند: کاتالوگ سگ‌های کارتونی معروف را شانه بزنید، موارد دلخواهشان را مطرح کنید و تصمیم بگیرید کدام یک. متعلق به صفحه ساعت مکانیکی تقریباً 2000 دلاری بود.

در اولین رژگونه، ساعت کاراکتر می تواند تازگی به نظر برسد. اما همچنین نشان دهنده بخش جالبی از یک مجموعه است. وقتی وارد بازی تماشا می‌شوید، توصیه‌ای (که مسلماً ساخارین است!) تکرار می‌شود این است که آنچه را که دوست داری جمع کن. ساعت‌های کاراکتر نمونه اولیه سرمایه‌گذاری نیستند، و یک شخصیت کارتونی روی صفحه لزوما سریع‌ترین راه برای برقراری ارتباط با رهگذری نیست که مقدار مناسبی از پول را روی ساعت انداخته‌اید. اما هیچ ساعتی وجود ندارد که بهتر با سلیقه شخصی بدون لاک صحبت کند عشق. “[A character watch] آکوستا گفت که احتمالاً اولین ساعت شما نیست، احتمالاً دومین ساعت شما نیست. “این احتمالا ساعتی است که لایه های زیادی را در سفر جمع آوری ساعت خود کشف می کنید.”

ساعت های کاراکتری در واقع در دنیای ساعت جدید نیستند. جرالد جنتا، مرد پشت پاتک فیلیپ ناتیلوس و اودمار پیگت رویال اوک، در اواسط دهه ۸۰ ساعت‌های لوکسی با میکی موس ساخت. با این حال، این ساعت‌های کاراکتر در چند سال گذشته قدرت زیادی پیدا کرده‌اند (با اضافه کردن چند صفر به برچسب‌های قیمت‌شان). برند جنتا اخیراً آن ساعت‌های میکی را بازگرداند، در حالی که گوچی ماوس دیزنی را نیز به ساعت‌ها اضافه کرد. سال گذشته، همکاری مارول و آدمار پیگت، یک ساعت 162000 دلاری Black Panther را با مجسمه سرامیکی ابرقهرمان نگهبان ایستاده در مرکز قطعه به وجود آورد. معلوم شد که بازوهای پوپی با سوخت اسفناج بوده است همچنین پایه های کامل برای عقربه های ثانیه و ساعت یک ساعت خیلی گیج‌تر هم می‌شود: کوستانتین چایکین سال گذشته یک ساعت مینیون 13800 یورویی ساخت.

و هیچ شخصیتی وجود ندارد که کلکسیونرها به اندازه اسنوپی در ساعت های خود هیجان زده شوند. او از دهه 50 میلادی، زمانی که سازنده نیویورکی آرمیترون، اسنوپی را روی قطعات آن قرار داد، به ساعت‌های ثابت علاقه مند بود. قبل از اینکه ساعت های Hodinkee x Bamford Snoopy وجود داشته باشد، فقط ساعت های Bamford Snoopy وجود داشت. Timex و Swatch این را بررسی کرده اند بادام زمینی کاتالوگ برای نسخه های مختلف سگ کارتونی برای قرار دادن در شماره گیری خود.منبع

اولین ساعت مشترک Hodinkee-Bamford London Snoopy جو پرپی را معرفی کرد و در فروردین ماه سال جاری منتشر شد. GMT یک قاب داخلی 24 ساعته سیاه و سفید و یک اسنوپی عینکی با ژاکت تویید داشت. در عرض سه دقیقه فروخته شد، دومین سریع‌ترین نسخه‌ی محدود Hodinkee. Eneuri Acosta، ​​مدیر ارشد برند Hodinkee، طی تماسی با Zoom گفت: «ما از محبوبیت اولین مورد شگفت‌زده شدیم. اکنون، پس از در نظر گرفتن نسخه‌های دیگر اسنوپی مانند «جو کول»، این زوج با GMT دیگری با نام مستعار «بیگل پیشاهنگ» او بازگشته‌اند.

ساعت به خانه سگ خودش می رسد


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: