Fat Joe در VMAs Dust-Up با 50 سنت که 20 میلیون دلار برای او هزینه کرد

نکته خنده دار این است که درست قبل از نمایش، من و 50 نفر هر دو در مصاحبه هایمان می گفتیم که کار با گوشت گاو تمام شده و آماده ادامه کار هستیم. اما VMA ها Fat Joe را در مقابل 50 Cent روی شعله تبدیل کردند. این یک چیز است که در آلبوم‌ها و میکس‌تیپ‌ها با هم صحبت کنید، اما وقتی در بزرگ‌ترین شب این کانال در MTV زنده می‌شوید، همه چیز جدی است.

همین بود. من حدود 20 میلیون دلار از دست ندادن آن معامله ضرر کردم. در مورد تاییدیه های دیگر نیز از دست دادم. قطعاً تبلیغ کنندگان من و 50 سنت را در یک برنامه رزرو نکردند. همه باید ما را از هم جدا می کردند. اما طبق سرنوشت، پس از VMA، تقریباً یک دهه دیگر همدیگر را شخصاً ندیدیم.

من و خدمه ام بعد از آن ساختمان را ترک کردیم. وقتی داشتیم بیرون می‌رفتیم، چند نفر از بچه‌های یونیت از پشت صحنه پخش می‌شدند تا با ما مقابله کنند. پلیس ما را از هم جدا کرد و بدون درگیری توانستیم آنجا را ترک کنیم. بعداً در برنامه، 50 برای اجرای او آمدند، ترکیبی از آهنگ‌های G-Unit و Mobb Deep. “So Seductive” تونی یایو اجرای پایانی بود و وقتی تمام شد، 50 نفر در میکروفون فریاد زدند، “جو چاق بیدمشک است، مرد. پسر بیدمشک لعنت به پسر.” از آنچه به من می‌گفتند، می‌توانی فحش‌ها را در تلویزیون بشنوی. مطمئناً آن را در میدان مسابقه شنیدید. حال او آنقدر بد بود که مجبور شدند میکروفونش را قطع کنند.

قرار بود اولین هنرمندی باشم که با جردن برند همکاری می کنم. من همیشه بیشترین جوردن ها را تکان داده ام، همیشه 172 پرنده ترین و منحصر به فرد ترین جردن ها را از بین هر مشهوری داشته ام. هیچ کس نمی تواند با کلکسیون کفش های ورزشی من رقابت کند. من و مایکل جردن دوستان واقعی هستیم. من شش بار با او ملاقات کردم و در مورد طراحی های Fat Joe Jordan صحبت کردم. برخی از آن جلسات به معنای واقعی کلمه فقط من و او بودیم، طوفان فکری می‌کردیم، ایده‌ها را از هم می‌گفتیم. اما پس از VMA، مایک این معامله را متوقف کرد.

او در یک تماس تلفنی به من گفت: “میدونی که دوستت دارم، جو بزرگ، اما تو الان خیلی داغون هستی.” من می‌خواستم این کار را انجام دهم، اما به آن همه گوشت گاو رپ علاقه‌ای ندارم. با این همه جنجال، دیگر نمی‌توانیم کفش کتانی را بسازیم.»

با خودم میگفتم باشه ما داریم دعوا میکنیم ما می خواهیم آن را درست در اینجا در VMA دریافت کنیم.

او واقعاً سعی می کرد با من دشمنی کند زیرا من آنجا ایستاده بودم و منتظر صحبت با میکروفون بودم، اما من سعی نمی کردم به او توجهی نداشته باشم. سپس 50 در واقع برای چند ثانیه روی صحنه آمدند. چند قدمی من ایستاد.

وقتی نمایش دوباره شروع شد – این است زنده تلويزيون، حواست بهت باشه – به جايش برگشت. در حالی که من در حال خواندن از تله پرومتر هستم، G-Unit شروع به فریاد زدن بر سر من کرد. جوخه ترور، خارج از صحنه در بالها، شروع به پارس کردن کرد. در آن زمان بود که من را رها کردم: “من احساس امنیت می کنم با همه محافظت پلیس از G-Unit.”

حق چاپ © 2022 توسط جوزف آنتونیو کارتاخنا. منتشر شده توسط Roc Lit 101، یک سرمایه گذاری مشترک بین Roc Nation LLC و One World، اثری از Random House، بخشی از Penguin Random House LLC. تمامی حقوق محفوظ است.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: