Coachella 2023: بهترین لباس مردانه مشهور از آخر هفته 1

و در حالی که هیچ تصویر رسمی از ست جداکننده فرانک اوشن، تیتر یک روز یکشنبه وجود ندارد، این نوازنده گریزان یک پفک کلاهدار آبی روشن ماموت (او همچنین همان ژاکت زرد را دارد) روی یک دورگ مشکی کشیده بود، با شلوار خاکستری گشاد و آنچه که ظاهر می شد. یک جفت دمپایی کلاسیک سفید هتلی باشد. شب ها در ایندیو سرد می شود، بنابراین امیدواریم لایه عایق فرانک او را گرم نگه داشته باشد.

وقتی کسی «سبک کواچلای سلبریتی‌ها» را تصور می‌کند، ممکن است عکس‌های پاپاراتزی‌های گذشته را تصور کند که افرادی مانند پاریس هیلتون، ونسا هاجنز یا هر تعداد از فرشته‌های میان‌دوست ویکتوریا سیکرت را در حال قدم زدن در زمین‌های جشنواره با بوت‌های حاشیه‌ای و تاج‌های گل نشان می‌دهند. با این حال، در سال 2023، احتمال اینکه افراد مشهور از طریق حساب‌های اینستاگرام خود یا در عکس‌های سرمقاله‌ای سفارشی از رویدادهای حمایت‌شده توسط برند، هر آنچه را که افراد مشهور به کواچلا می‌پوشند، بسیار بیشتر است. اما امروزه بهترین مد مشهور در هر فستیوال موسیقی در معرض دید عموم پنهان می شود، و دلیل آن این است که توسط نوازندگان مشهوری که روی صحنه اجرا می کنند پوشیده می شود.

از آنجایی که فستیوال‌های موسیقی پس از همه‌گیری دوباره راه‌اندازی شده‌اند، کواچلا به یک رویداد مد پایتخت تبدیل شده است، و هنرمندان بیشتری در این صورتحساب ظاهر می‌شوند که توسط برندها فقط برای این رویداد طراحی شده‌اند: جمعه شب، تیتر اول Bad Bunny یک زن و شوهر به تن کرد. به نظر می رسد توسط نجواکننده جالب SoCal، Eli Russell Linnetz از ERL طراحی شده است، و روز شنبه، Blackpink در گروه های سفارشی مشکی و صورتی (البته!) از Dolce & Gabbana به صحنه اصلی رسید.

برای یافتن بهترین مد مشهور از آخر هفته کواچلا 1 به پیمایش ادامه دهید – و حتماً برای اطلاعات بیشتر در آخر هفته 2 اینجا را بررسی کنید.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: