Casio A700w 1ACF: این ساعت براق 35 دلاری، ساده ترین راه برای لاغری مچ دست است

ساعت‌ساز سوئیسی، ریچارد میل، به‌خاطر طرفداران نخبه‌اش (که شامل ساعت‌هایی مانند رافائل نادال و جی زی می‌شود) و ساعت‌های بسیار مهندسی و قیمت‌های گزافش معروف است. آخرین خیره کننده آن 2022 است RM-01UP فراریکه با ضخامت تنها 1.75 میلی‌متر – کمی بیشتر از دو کارت اعتباری روی هم – در تابستان امسال به عنوان نازک‌ترین ساعت مکانیکی که تا کنون ساخته شده است، تاریخ ساز شد. RM-01UP فراری با تعداد محدود به 150 قطعه و قیمت 1.9 میلیون دلاری، از خط طولانی رقبای قبلی برای این عنوان، از کانسپت نهایی Piaget Altiplano 2020 (ضخامت 2.0 میلی متر، 440،000 دلار) تا امسال پیشی گرفته است. BULGARI Octo Finissimo Ultra (ضخامت 1.8 میلی متر، 450000 دلار). اگرچه این قطعات چشمگیر هستند، اما همه آنها دو چیز مشترک دارند: در دسترس بودن بسیار محدود و قیمت های نجومی. خبر خوب؟ دوربین دیجیتال کاسیو A700W-1ACF تقریباً به نازکی آن جام ها است و فقط 34 دلار قیمت دارد و یک ساعت باریک مانند تیغ را در دسترس هر کسی قرار می دهد.

رقابت به سمت ساعت‌های نازک‌تر در چند سال اخیر داغ شده است، اما بیش از یک قرن است که از سال 1903 شروع شد، زمانی که ادموند جیگر (یکی از بنیان‌گذاران برند ساعت‌های لوکس سوئیسی Jaeger-LeCoultre) کالیبر 145 را اختراع کرد. ، نازک ترین حرکت ساعتی که جهان تا به حال دیده است. مانند ورزشکاران و صاحبان قایق‌های تفریحی، ساعت‌سازان افرادی رقابت‌پذیر هستند و چیزی را بیشتر از انجام کاری بهتر دوست ندارند. بی نهایت بهتر از رقابت پس از معرفی کالیبر 145، باهوش‌ترین ذهن‌های این صنعت بلافاصله رویای طراحی‌های جدید برای بدنه‌ها و حرکات نازک‌تر را آغاز کردند و از آن زمان تاکنون متوقف نشده‌اند. حدود 120 سال بعد، فراری RM-01UP ریچارد میل پیشتاز است، اما از آنجایی که ساعت‌سازان همان چیزی هستند که هستند، یک رقیب جدید نمی‌تواند دور از ذهن باشد.

با قاب مربعی با ضخامت 6 میلی‌متر، کاسیو فروتن A700W-1ACF ممکن است کاملاً با ریچارد میلز و پیاژت‌های جهان مشابه نباشد (ساخت یک ساعت مکانیکی بسیار نازک بسیار بسیار پیچیده‌تر از نازک کردن یک ساعت دیجیتالی است. یک) اما با این وجود قابل توجه است. در دریایی از G-Shock Mudmasters و Pro-Treks تنومند، معادل ساعتی چکمه‌های کوهنوردی سخت‌پوش، چیزی برای راحتی، ظرافت و قابلیت پوشیدن آسان A700W-1ACF وجود دارد. و در حالی که نازک‌ترین ساعت‌های مکانیکی جهان فقط زمان‌دار هستند، Casio A700W-1ACF دارای ویژگی‌هایی است، از کرونومتر 1/100 ثانیه‌ای تا تقویم دائمی و البته نور پس‌زمینه LED. چیزهای خوب وارد می شوند باریک بسته هامنبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: