“Better Than Tinder:” چگونه عشق را از طریق ساعت پیدا کنیم

ویویانا: من می گویم ساعتی را بپوشید که می تواند مکالمه را شروع کند، ساعتی که بیشترین سابقه را پشت سر دارد. شما نمی خواهید اینگونه باشید که “اوه، من این رولکس را خریدم زیرا در حال حاضر همه رولکس را دوست دارند.”

من عاشق این هستم که خرس اوریس در مراسم عروسی شما حضور داشت – آیا ساعت ها نقش دیگری در مراسم داشتند؟

ویویانا: از آنجایی که ساعت ها بسیار پیچیده و پیچیده هستند، راهی برای گرد هم آوردن افرادی است که به آن علاقه دارند. این واقعیت که هر دوی شما علاقه‌ای مشترک دارید، به خصوص علاقه‌ای به پیچیدگی ساعت، شروع خوبی برای یک رابطه است. باز هم چیزهای دیگری وجود دارد که برای داشتن یک رابطه خوب قطعا باید داشته باشید. بنابراین من و جاش عاشق ساعت هستیم – اما ما عاشق غذا هم هستیم، ما عاشق سفر هستیم.

جاش: من نمی‌خواهم کسی را سرجای خود بگذارم، اما به شما می‌گویم که ما طولانی‌ترین زوج هستیم و همه آنها دوام نیاورده‌اند. و من فکر می کنم که شما باید در آنجا اصول اساسی داشته باشید و عشق زودگذر است.

وقتی با کاتلین صحبت کردم، او گفته بود که زوج های دیگر هم اکنون از طریق RedBar شروع به کار کرده اند. آیا آنها برای شنیدن صحبت های زوج OG Red Bar به شما مراجعه می کنند؟

قطعاً این حرکت در RedBar نیست.

جاش: شما چیزی دارید که شما را مقید می کند که دیگران آن را ندارند. فکر می‌کنم امروزه در یک رابطه مدرن داشتن چیزی که منحصر به آن رابطه است، واقعاً سخت است، درست است؟ و برای ما، [watches] چیز است. ما دوستان زیادی داریم که تماشاگر نیستند و متوجه نمی شوند. اما برای ما، این چیز ماست، همه چیز است.

جاش: منظورم این است که می گویم اوریس بپوش. اما نه. خبری از تجمل نیست، شامپاین و خاویار نیست. این به معنای واقعی کلمه یک دسته از افراد است که دور هم جمع می شوند و چه شما یک G-Shock یا Greubel Forsey بپوشید مورد قدردانی و احترام هستید. ساعت‌های عجیب‌تر و سرگرم‌کننده‌تر چیزی هستند که مکالمه‌ای را با فرد مهم بعدی شما آغاز می‌کنند.

منبع

آیا دلیلی وجود دارد که فکر می کنید ساعت ها به عنوان نقطه اتصال یا پایه و اساس رابطه ای مانند شما خوب عمل می کنند؟

The Shanks با هم در Watches & Wonders 2022.

ما سال گذشته برای تولد او به دبی رفتیم و تمام وقت را با کلکسیونرهای ساعت گذراندیم. این شغل تمام وقت ما است، اما ما تمام وقت را در اطراف تعدادی از مجموعه‌داران ساعت صرف کردیم، زیرا آنها را از طریق RedBar یا باشگاه دیده بان دبی. بنابراین ما به فیلم‌ها علاقه‌مندیم، به سگ‌مان علاقه‌مندیم، به سفر می‌رویم، اما این دیوانه‌کننده است که معمولاً سرگرمی‌ها را وارد و خارج می‌کنی و از آنها خسته می‌شوی. [Watches] تنها چیزی هستند که باقی می مانند

ویویانا: ما اعضای RedBar حضور داشتند. وی جی از اوریس آنجا بود – او کسی است که ما را با خرس اوریس غافلگیر کرد. در سمت ساعت، ما چیز خاصی پوشیدیم، که اولین ساعت خوب ما بود.

اگر به کسی توصیه می‌کردید که شروع به رفتن به رد بار می‌کند و به دنبال عاشقانه است، کدام ساعت را به او توصیه می‌کنید؟


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: