Babyface Ray دو تا از بهترین آلبوم های رپ سال را حذف کرد – و او تازه شروع کرده است

شما بچه ها روی چی قافیه میزنید، Soundclick Beats؟

آره، آره، آره گاهی اوقات حتی برای ضبط به استودیو نمی رسیدیم، فقط آن را می نوشتیم و رپ هایمان را می گفتیم.

صدای کلیک مطمئناً درست به نظر می رسد. و imeem بیرون بود. ما ضربات را از Soundclick می‌گیریم، سپس آهنگ‌هایمان را در imeem آپلود می‌کنیم و می‌توانیم موسیقی خود را برداریم و آن را در صفحات Crushspot خود قرار دهیم تا با نمایه‌هایمان همراه شود. بنابراین ما حتی در آن زمان موسیقی خود را در پروفایل خود داشتیم. ما طرفداران خودمان بودیم. ما این کار را برای هیچ کس دیگری انجام نمی دادیم، ما به معنای واقعی کلمه آن را برای خودمان انجام می دادیم.

جهنم نه حتی زمانی که این اتفاق می افتاد، ما نمی دانستیم که در حال وقوع است، ما خیلی جوان بودیم.

از همان زمان‌های اولیه، زمانی که در Bow Wow و سپس Wayne بودید، آیا رپ را چیزی می‌دانستید که می‌خواستید به طور جدی دنبال کنید؟

بله، اما این واقعاً آنها نبودند که به من الهام بخشیدند. حتی نمی دانم چه اتفاقی افتاد که باعث شد این کار را شروع کنم. فکر می‌کنم مثل این بود که می‌خواستم به استودیو بروم، یا با رایانه‌هایمان خراب می‌شدیم و راهی پیدا می‌کردیم که بتوانیم صدایمان را در آنجا ضبط کنیم. شما آن کامپیوتر چاق را می شناسید؟ با میکروفون کوچک در بالا؟ ما یک پوشش روی سرمان می گذاشتیم و به آن رپ می زدیم. و سپس، می‌دانید که سرگرمی‌های آخر هفته چگونه شروع می‌شوند: برخی از بچه‌ها می‌خواهند به سینما بروند، برخی دوست دارند به اسکیت بروند. من و پسرهای خونه ام می خواستیم به استودیو برویم. پول اندکی را که پدر و مادرمان به ما دادند، گرفتیم و برای وقت استودیو پرداختیم.

استعاره های فوق العاده، پشت به پشت به پشت. فابولوس یکی از بچه هایی بود که قبلا سعی می کردم [emulate]. دوباره وین هر کسی که بهترین استعاره ها را داشت، فکر می کردیم این کاری است که شما در حال رپ کردن هستید.

بنابراین ضربات ثانویه بودند، شما داشتید 16، 16، 16، 16…

وقتی با دیگر بچه های تیم ایست ساید – Peezy، Dame Dot و دیگر افراد مرتبط شدید دیر ایست ساید اسنوپ، در میان دیگران، به این دلیل بود که شما یکدیگر را از نظر اجتماعی می شناختید؟ یا به عنوان یک پروژه حرفه ای گرد هم آمده است؟

ما در اوایل بازی شروع کردیم به رفتن به استودیوها – احتمالاً کلاس نهم، دهم.

شما احساس نمی کردید که در واکنش به محیط خود رپ می نویسید.

به این سرعت در استودیوهای واقعی فارغ التحصیل شدی؟

آیا تمام زندگی خود را در همان قسمت از دیترویت زندگی کردید؟ در کودکی شهر برای شما چگونه بود؟

من در ایست دیویسون ماندم، از یک سالگی تا نه سالگی، سپس به مک نیکولز شرقی، در 6 مایلی، در خیابان درسدن نقل مکان کردم. و من تقریباً در تمام جوانی ام آنجا ماندم. عادی بود مطمئناً اینجا چیزهای زیادی در جریان بود، اما طبیعی بود.

در آن نقطه چه صدایی دارید؟

در میان من و پسرهای خانه‌ام، فلای بویز، که کارمان را انجام می‌دادیم، من به نوعی تبدیل به یکی از محبوب‌ترین افراد گروه شدم. این دو نفر به نام‌های اسنوپ و پیزی بودند که در حال اجرای موسیقی بودند [Crushspot]، و آنها واقعاً شناخته شده بودند. من شفاهی به Peezy و آنها رسیدم. یکی به آنها گفت من می توانم رپ کنم. و سپس ما به پیوند پایان دادیم. این نام از ما به وجود آمد که موسیقی را در توییتر منتشر کردیم و طرفداران آن را معرفی کردند [Team Eastside] برای ما. اینطور نبود که پسرهای خانه ام را ترک کنم، فقط بهترین آنها بودم.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: