Audemars Piguet و Marvel به تازگی یک ساعت مرد عنکبوتی به ارزش 6.2 میلیون دلار را کنار گذاشته اند.

قطعه 42 میلی‌متری تیتانیوم و سرامیک سیاه، طبق اولین AP x Marvel Black Panther، به 250 قطعه محدود شده است، و همچنین مرد عنکبوتی بی‌نظیر Black Suit نیز وجود دارد که در یک رویداد خصوصی در سال 2018 به قیمت 6.2 میلیون دلار فروخته شد. چهارشنبه شب دبی.

اما برای برخورد این دو نماد باید از چه کسی تشکر کنیم؟ نه هالند، بلکه بازیگر دیگری در دنیای مارول: دان چیدل.

تام هالند یکی از آگاه ترین هالیوود است تماشا کردن طرفداران و در حال حاضر مارول ابرقهرمانی که او بازی می‌کند در حال وارد شدن به اکشن ساعت‌شناسی است. Audemars Piguet و مرد عنکبوتی با همدیگر وب را ایجاد کرده اند تا دومین شاهکار AP x Marvel را در یک همکاری پرهیجان، به دنبال ردپای سال 2021 ایجاد کنند. پلنگ سیاه AP.

François-Henry Bennahmias، مدیرعامل Audemars Piguet که قدمت آن به سال 2003 بازمی‌گردد، تمایل داشت تا با مارول تا حدودی کار کند، اما بی‌فایده بود. تلاش ها بیهوده انجام شد تا شخصیت های فیلم های مارول از AP ​​استفاده کنند. اما بدون تاس سپس، در سال 2010، زمانی که ساعت‌ساز سوئیسی از جوایز تونی حمایت مالی می‌کرد، بننامیاس همیشه کاریزماتیک، چیدل را به خاطر پوشیدن – خدای ناکرده – روی فرش قرمز طعمه گذاشت. پاتک فیلیپ.

شخص ثالث، Audemars Piguet

من به شوخی به او گفتم: “یک روز بزرگ می‌شوی و می‌فهمی که وقت آن رسیده که ساعت درست را بپوشی.” برگشت و گفت: چه ساعتی؟ بننامیاس می خندد: «AP،» گفتم. آنها با هم دوست شدند، سپس با هم در تماس بودند، سالها بعد در سال 2017، به طور کاملاً تصادفی، در پاریس ملاقات کردند. ما داشتیم چت می‌کردیم و من به او می‌گفتم که بزرگترین پشیمانی من این بود که با مارول معامله نکردم. من داستان را برایش تعریف کردم و دان گفت: “من این داستان را نمی دانستم، چرا هرگز آن را با من در میان نگذاشتی؟” بنابراین همان جا بلند می شود و زنگ می زند [president of Marvel Studios] کوین فایگی. او گفت: “هی، من با دوستم فرانسوا از Audemars Piguet هستم.” او دوست دارد کاری انجام دهد اما ظاهراً شما او را دوست ندارید؟ او گفت: “می توانید کاری کنید که اتفاقی بیفتد؟”منبع