Adam Levine Sexts: DM های شیدا همیشه در نور سرد صبح احمقانه به نظر می رسند، و این اشکالی ندارد

پیامک یک تبادل ذاتی آسیب پذیر است. تشنه ترین آرزوهای ما را آشکار می کند. و چه چیزی آسیب‌پذیرتر از ابراز میل بی‌تقلب و زینت‌ناپذیر؟ شما اساساً در حال نوشتن داستان های عاشقانه شهوانی برای شخص دیگری با فوریت هر کسی هستید که کمترین محدودیت را داشته باشد، عشق شهوانی اغلب در صورت ارگاسم به سرعت منقضی می شود. رابطهتینگ باعث می شود که همه ما ریز پورنوگرافی ها را بسازند. و همچنین می تواند خاطرات خوبی را برای شما رقم بزند.منبع

پس از افشای متن‌های آدام لوین، رهبر گروه Maroon 5، اینترنت یک روز میدانی مطلق را پشت سر گذاشت. تعجب‌های واقعاً احمقانه‌اش را به تصویر می‌کشد درباره کاربر داغ اینستاگرام سامنر استرو، که رابطه جنسی خود را در TikTok افشا کرد. (بعد از اینکه لوین DMed Stroh به خاطر نعمت او در نامگذاری نوزادش به نام او.) (کودک او با همسر مدل داغش بهاتی پرینسلو.)

به یاد دارید زمانی که جنس‌های جف بزوس، بنیانگذار آمازون، به‌اندازه غیرنظامیان بعدی که مالیات می‌پردازند، به طرز عجیبی بداخلاق هستند؟ او هرگز به اندازه زمانی که بود انسان نبوده است به طرز عجیبی هوس انگیز برای یک میزبان سابق پس فکر میکنی میتوانی برقصی. و شما می توانید یکی از بزرگترین رمان نویسان زنده دنیا باشید و همچنان طلسم کنید داغ با سه ت، هات، در یک پیام تشنه فیسبوکی. باز هم این به من مربوط نیست! اگر هیچ چیز دیگری نباشد، در احمقانه‌اش انسان‌سازی است، نگاهی اجمالی به آسیب‌پذیری بازیگوشانه‌اش. و با تمام چیزی که من می دانم، اشتیاق ناشیانه یکی از ثروتمندترین مردان روی زمین باعث شد “دختر زنده” در انتهای دیگر از دریاچه بایکال مرطوب تر باشد.

رسانه پیام است. اگر تا به حال در گیرنده یک رابطه بوده‌اید، اساساً می‌توانید بفهمید که فرستنده چقدر برای شما سحرخیز است و چقدر بی‌ظرافت است. چیزی در مورد افزایش میل جنسی باعث می‌شود حتی قدرتمندترین افراد و فصیح‌ترین نویسندگان نیز به ساده‌نویسی‌های خطرناک دستوری و تایپیوگرافی تبدیل شوند.

ممکن است رابطهتینگ را تنها به‌عنوان نشانه‌ای از معاشقه‌ی امروزی با گوشی‌های هوشمند تصور کنیم، اما برای افراد پرحرف و شاخ، این یک نقطه صمیمیت رایج در دنیای بیش از حد متصل ما است. به عنوان یک نویسنده و یک زن خونگرم، من در هنر رابطه این جا و آنجا مشغول شده ام، و فرستادن DM های شیطنت آمیز برای افراد دوست داشتنی می تواند باعث شود دوباره احساس کنید که یک نوجوان هستید، دست و پا چلفتی و پر از احساسات مخاطره آمیز. اما رابطهتینگ نیز می تواند باشد سنگ چخماق خوب برای آتش با شریک فعلی، چیزی که در پایان روز باید منتظرش بود. من مجبور نیستم به شما بگویم که رابطهینگ چقدر سرگرم کننده و جذاب است. میدونی.

به نظر می رسد همه اینها به من مربوط نیست، اما در حالی که ایده افشای علنی چنین مطالب صمیمی در مجموع مورد اخم قرار می گیرد، به نظر می رسد یک استثنا ضمنی برای مردان مشهور با همسران داغ وجود دارد. اگر مردی مشهور با همسری هستید، به نظر می‌رسد بی‌احترامی به او شما را به بازی منصفانه برای آزار و اذیت سایبری تبدیل می‌کند. و به دلیل تخلفات لوین، همه ما اکنون مجبوریم برخلاف میل جمعی خود بدانیم این مرد چگونه رابطه می کند. اما در حالی که “من ممکن است نیاز به دیدن غنیمت داشته باشم” کمی ترسناک است، در واقع فقط به این دلیل است که همه جنس‌ها چنین هستند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: