Ab Etching: به عصر سیکس پک جعلی خوش آمدید

الان عمل های شکم همه جا هست. دکتر جاشوا کورمان، جراح پلاستیک مستقر می‌گوید: «اگر تقریباً به وب‌سایت هر جراح پلاستیک نگاه کنید، آن‌ها بخشی در مورد مردان خواهند داشت و تصویر مدلی را خواهند داشت که چربی بدنش صفر است و شکمی واقعاً مشخص دارد.» در مانتین ویو، کالیفرنیا. او از افزایش محبوبیت تعجب نمی کند. جذابیت یک سیکس پک آشکار است. او می گوید: «این چیزی است که پسران دبیرستانی می خواهند. این چیزی است که بچه های دانشگاه می خواهند. این چیزی است که مردم در هر سنی می خواهند.»

و همچنین این همان چیزی است که افراد مشهور می خواهند. شکم های تقلبی ممکن است بهترین راز در هالیوود باشد. دکتر گرگوری لاکین، جراح پلاستیک دیگری که به تنهایی عمل حکاکی شکم را ایجاد کرد، می‌گوید که بیماران او شامل بازیگران، خواننده‌ها، رقصندگان، مدل‌ها، «حتی ستاره‌های پورن» هستند. (او به دلایل واضح نمی تواند هویت آنها را فاش کند.)

در کنفرانس‌های جراحی پلاستیک، اچ کردن شکم از یک موضوع حاشیه‌ای به تیتر تبدیل شد. دکتر دانیل مارکمن، یک جراح پلاستیک ساکن بالتیمور که 20 سال پیش به طور مستقل اچ کردن شکم را آغاز کرد، می‌گوید که در کنفرانسی در سال 2021، “تمام چیزی که هر کسی می‌توانست در مورد آن صحبت کند” بود. زمانی که مارکمن چندین دهه پیش فعالیت خود را آغاز کرد، کمتر از 5 درصد از مشتریان او مرد بودند. این به 30 درصد افزایش یافته است، و او می گوید: “همه شش بسته است.”

اما منتز شواهدی داشت که این روش می‌تواند کارساز باشد. در سال 1992، یک مدل مرد به او مراجعه کرد که علیرغم اینکه در فرم عالی بود، هرگز نتوانست شکم تراشی شده را به دست آورد. آیا منتز می تواند کمک کند؟ این مدل به طور خاص از منتز پرسید که آیا منتز، که تازه تمرین خود را شروع کرده بود، می‌تواند از لیپوساکشن برای حک کردن شیارهایی استفاده کند که ماهیچه‌های زیرین شکم او را نشان می‌دهد.

او به آن شلیک کرد. نتایج خوب به نظر می رسید. بنابراین منتز این روش را برای بار دوم و سوم و چهارم انجام داد. او مقاله ای را با هم نویسندگی کرد در مورد این تکنیک جدید، که او آن را “اچ کردن شکم” نامید. اکنون، 30 سال بعد، او بیش از 3000 بار این عمل را انجام داده است و می گوید که نتایج “بسیار بادوام” بوده است. در طول سال ها، منتز در کنفرانس های بیشتری سخنرانی کرد. فن آوری های جدید عمل را آسان تر و در دسترس بیماران بیشتری قرار داده است. جراحان دیگر فن آوری را پذیرفتند و بشارت دادند – برخی از منتز یاد گرفتند و برخی دیگر به تنهایی ایده های مشابهی را تهیه کردند. (به نظر می رسد حکاکی شکم مانند کشاورزی و حساب دیفرانسیل و انتگرال در چندین مکان و در یک زمان اختراع شده است.)

می‌توانید درک کنید که چرا بازیگران وسوسه می‌شوند—تکثیر عضلات شکم مردی در ساحل جرسی کار آسانی نیست. فقط الف بپرس ساحل جرسی پسر “من همیشه یک متعصب تمرین بوده ام و همیشه در فرم بوده ام، اما برای حفظ اندام هم کار سختی می طلبد.” ساحل جرسی ستاره رونی اورتیز-ماگرو گفت در E!s “The Doctors” که یک قسمت را به دگرگونی حکاکی شکمی او اختصاص داد. یا سیاستمدار ستاره واقعیت استرالیایی دارین لیون را در نظر بگیرید که با حکاکی شکمی خود در معرض دید عموم قرار گرفت. گفتن “در اصل این کار نسخه مردانه شغل سینه است.”منبع در کنفرانس 1993 از انجمن بین‌المللی جراحان پلاستیک زیبایی، در پاریس، یک پزشک جوان با یک قلاب تحریک‌کننده سخنرانی کرد: اگر می‌توان از لیپوساکشن برای دادن شکم شش تکه به مردان استفاده کرد، چه؟ برای انبوه جراحان، این ایده احمقانه به نظر می رسید. جراح دکتر هنری منتز به یاد می آورد: «در این تکنیک کمی ناراحتی وجود داشت. او تا حد زیادی نادیده گرفته شد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: