A$AP Rocky همچنین در Super Bowl شب گذشته عالی به نظر می رسید

در طول نمایش، A$AP یک کت سفارشی قرمز، سفید و آبی چرمی NFL توسط طراح و همکار مکرر راکی ​​جف همیلتون را خم کرد که تصویری گلدوزی شده از دست خالکوبی شده ریحانا در حالی که توپی را در دست گرفته بود، نشان داد که همان تصویری بود که او از آن استفاده می کرد. برای اعلام عملکردش در سپتامبر او با یک کلاه کامیون دار با مارک فنتی، یک جفت شلوار خاکی رنگی بسیار عالی (که توسط کمربند مورد علاقه اش “GRIM” نگه داشته شده بود) و چکمه های پنجه مربعی لوازم جانبی را به همراه داشت. یک نوع لباس بسیار “شوهر و پدر مغرور”، به روش بسیار راکی ​​خودش.

جالب اینجاست که وقتی راکی ​​بعد از بازی ورزشگاه را هیجان زده کرد، جی زی او را همراهی می کرد که یا پوشیده بود. یک ژاکت یکسان به راکی، یا فعلا فقط کت راکی ​​را گرم نگه می داشت. مطمئناً جی، مربی اولیه ریح، دلایل خاص خود را برای احساس غرور نیز داشت.

راکی برای یک شب بعد از مهمانی، لباس‌های خاکی بزرگ را با یک شلوار جین آبی گشاد و چکمه‌های کابوی مشکی (یک ترکیب کلاسیک، اگر اشتباه فهمیده شود) عوض کرد و یک بطری ابلیسکی شکل از ویسکی Mercer + Prince خود را حمل کرد. در اطراف، شب بزرگی برای خانواده مایر-فنتی بود.

منبع

در حالی که ریحانا صحنه را با یک لباس سرهنگ دارچینی-قرمز لوو (که اولین برآمدگی کودک در حال رشد او را نشان می‌داد، نشان می‌دهد که این زوج در انتظار فرزند دوم خود هستند)، یک کت لحاف Alaïa و کفش‌های ورزشی Margiela x Solomon پاره کرد، تیم محتوای وظیفه‌شناس NFL راکی را که برای تماشای اجرا در زمین مسابقه به دست آورد، با خوشحالی گرفتار شد از همه اینها با تلفنش فیلم می گیرد. این همچنین فرصتی عالی برای خود آقای Fashion Killa فراهم کرد تا لباس خود را به نمایش بگذارد.

از بین تمام تماشاگرانی که از دیدن بازگشت پرشور ریحانا در حین نمایش نیمه وقت سوپر بول دیشب خوشحال بودند، هیچ یک به اندازه شریک او، A$AP Rocky، صدا نمی زد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: