A$AP Rocky به تازگی استودیوی طراحی مبلمان خود را راه اندازی کرده است

کاکتوس پلی یورتان نوبی، که پایه آن دارای مجموعه ای از شاخک های بیرون زده در رنگ های اصلی است، در تیراژ بسیار محدودی از تنها 9 قطعه تولید خواهد شد که احتمالاً برای علاقه مندان به نمایشگاه این هفته در میامی مورد استفاده قرار می گیرد. در حالی که Shroom CACTUS® ممکن است قطعه‌ای پرزرق و برق و در عین حال خریدش سخت از دنیای A$AP باشد، بیانیه مطبوعاتی قول می‌دهد که «سرمایه‌گذاری او در طراحی مبلمان و کالاهای خانگی» بیشتر در راه است، زیرا «راکی قصد دارد قطعاتی خلق کند که مخالفت کنند. عادی بودن، الهام بخشیدن به خلاقیت و اطمینان از راحتی.” هدفی که به نظر بسیار شیک به نظر می رسد.منبع

راکی، یکی از حامیان قدیمی مواد روانگردان، در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: «این اولین همکاری استودیوی دکور خانگی من است و از آنجایی که من همیشه از قارچ‌ها حمایت کرده‌ام، درست بود که با آنها یک کاکتوس درست کنیم. Charley Vezza، ارکستراتور خلاق جهانی Gufram، موافق بود: “من می گویم این همکاری مبتنی بر قارچ سفر خوبی بود.”

به طور مناسب، قطعه افتتاحیه بسیار هیجان انگیز Hommemade هم برای A$AP Rocky و هم برای جمعیت Art Basel بسیار منطقی است: این یک درخت کاکتوس با ارتفاع پنج و نیم فوت و پوشیده از وزغ است که با همکاری شرکت ساخته شده است. برند طراحی ایتالیایی گوفرام، یکی از بازیگران کلیدی جنبش طراحی رادیکال در اواسط قرن ایتالیا که برای اولین بار در سال 1972 امضای خود را CACTUS® – قطعه‌ای که بخش‌های مساوی مجسمه و شیء هنری است – معرفی کرد.

با حسن نیت از Gufram

(در واقع، او حتی ممکن است آن را پیشگویی کرده باشد: “این کار برای من چیزی بیش از رپ است.” GQ در سال 2021، پس از انتشار کپسولی با طراح پاریسی Marine Serre که طراحی آن را از سلول خود در یک زندان سوئد آغاز کرده بود. “من به طراحی، من به جزئیات، من به ارزش طعم بالا هستم.”)

خواننده رپ A$AP Rocky تقریباً در همه چیز سلیقه خوبی دارد: موسیقی، مد، اتومبیل، شرکای عاشقانه. بنابراین جای تعجب نیست که او تصمیم گرفته است تا به دنیای دکوراسیون داخلی وارد شود و نگاه دقیق خود را به یک “استودیوی طراحی داخلی مبلمان” به نام Hommemade که در روز پنجشنبه در نمایشگاه دیزاین میامی / در میامی بیچ به نمایش درآمد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: