A$AP Rocky، Gucci Guilty Pitchman، روز را با نه Spritzes of Cologne شروع می کند.

راکی با پوشیدن یک بلیزر گوچی برنزه و چیزی که او آن را یک کلاه سفارشی AWGE x Gucci کامیون‌دار AWGE x Gucci می‌نامد، نقش ادکلن‌ساز قدیمی را بازی می‌کند. اما راکی، البته، یکی از پرمخاطب‌ترین آدم‌هایی است که در حال حاضر زنده است. همانطور که جهان در Super Bowl دید، راکی ​​و شریک زندگی اش ریحانا امسال در انتظار فرزند دیگری هستند – سالی که شایعه می شود راکی ​​چهارمین آلبوم مورد انتظار خود را منتشر می کند. (کودک شماره یک با مادر و پدر روی جلد مارس بازی کرد ووگ بریتانیا-معرفی متناسب با شاهزاده موسیقی و مد.)

اواسط بعد از ظهر در Four Seasons در میلان است. در خارج از خانه، هفته مد با شلوغی افراد مشهور و پاپاراتزی در پیاده روهای باریک، در اوج است. در اعماق هتل قصری، در یک سوئیت غاردار که توسط دو مرد بزرگ ایتالیایی محافظت می‌شود، فضای کمی آرام‌تر است، همان‌طور که A$AP Rocky آن را دوست دارد. خواننده رپ و نماد استایل روی صندلی راحتی دراز کشیده است. او به تازگی برای نمایش باند گوچی وارد شهر شده است، که همزمان با راه اندازی کمپین جدید او برای Gucci Guilty، عطر شاخص خانه ایتالیایی، در کنار الیوت پیج و جولیا گارنر است. چای و میوه های تکه شده تحویل داده شده است و مجموعه ای از عطرها روی میزی کنار راکی ​​قرار گرفته اند.

در این اتاق بحثی در مورد اینکه راکی ​​در چند سال از نمایش های گوچی در طول سال ها حضور داشته است. یکی از اعضای تیم گوچی آن را به چهار می چسباند. “غیرممکن است! راکی می گوید این غیرممکن است. “باشه، پس اجازه دهید من حساب کنم. من نمایش گوچی کروز را انجام دادم. این در سال 2016 بود…» راکی ​​فکر می‌کند که نمایش این هفته (پاییز و زمستان 2023 زنانه) هشت ردیف اول گوچی او خواهد بود، یک رابطه فوق‌العاده ثابت بین یک سلبریتی و یک برند لوکس، زمانی که به نظر می‌رسد همه افراد دیگر در حال قرار ملاقات سریع هستند. (گوچی بعداً تأیید کرد که در واقع شماره هشت است.)منبع

“من عاشق چیزی هستم [former creative director] الساندرو [Michele] انجام داد.» او می گوید. “من عاشق کاری هستم که آنها اکنون انجام می دهند.” او می‌گوید: «واقعاً، واقعاً، واقعاً» برای دیدن مسیری که ساباتو د سارنو، مدیر خلاقیت جدید گوچی، در ماه سپتامبر در پیش می‌گیرد، هیجان‌زده است.

حتی در جریان چنین رویدادهای مهم زندگی – و بی وقفه مورد بحث -، راکی ​​در مورد فروش عطرها به شدت علاقه مند است. برای اولین بار، راکی ​​به این شهرت دارد که همیشه بوی شگفت انگیزی دارد – و در واقع، خودش چیزی شبیه یک عطر وسواس دارد. (اولین باری که چندین سال پیش در مرکز بارکلیز با او مصاحبه کردم، دمی زدم تا ببینم آیا این تبلیغات واقعی است یا نه. از یک اسپا.) او همچنین یک مرد قدیمی گوچی، طرفدار و دوست خانه است که هر مجموعه را با نگاه یک منتقد باتجربه مد مطالعه می کند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: