9 بهترین ماساژور پروستات در سال 2022: بهترین ماساژور پروستات قفل در پشتی شما را باز می کند

ماساژور پروستات ارتعاشی Fun Factory “Duke”.

دوک در حال خرابکاری نیست – فقط باید توسط متخصصان مقعد و کاربران با تجربه استفاده شود. این ماساژ بسیار فراتر از هر ماساژور دیگر در این لیست در داخل رکتوم شما حرکت می کند: دارای سه جزء مجزا است که مناطق مختلف اروژنی بسیار حساس را تحریک می کند. قسمت اول بسیار از پروستات شما امتداد می یابد و به دیواره های داخلی عمیق رکتوم شما برخورد می کند. بخش دوم مستقیماً روی پروستات شما نازل می شود و بخش سوم و آخر پرینه شما را در آغوش می گیرد تا اسباب بازی را در جای خود نگه دارد. با توجه به این که دوک چقدر منطقه را پوشش می دهد، به ارگاسم های فوق العاده قدرتمندی منجر می شود.

بهترین محرک حاشیه: b-Vibe Rimming Plug

اگر برای یک چالش آماده هستید، یک اسباب بازی بزرگ و ضخیم مانند این می تواند به شدت تحریک کننده باشد. یک ویبراتور گلوله در پایه وجود دارد، اما می توانید از آن نیز استفاده کنید بدون ارتعاش – منحنی آن به قدری عمیق است که شما را بدون توجه به نفس نفس می‌کشد. مثل همیشه آهسته حرکت کنید و از روغن زیاد استفاده کنید!منبع این اختراع زیبا اساساً دو اسباب‌بازی در آن واحد است: یک پلاگین لبنی با بافت ملایم و یک حلقه خروس سیلیکونی کشسان. از آنجایی که این دو به هم متصل هستند، با هر فشردن عضلات باسن، حلقه را روی شفت خود احساس خواهید کرد. چه به تنهایی از آن استفاده کنید و چه با شریک زندگی، این اسباب بازی دو به یک می تواند هر فعالیتی را شدیدتر کند.

بهترین ماساژور پروستات XL: Tantus P-Spot

Aneros Vice 2، که یک موتور قدرتمند را در یک دستگاه محتاط بسته بندی می کند.

بهترین ماساژور ویبره پروستات: موج للو لوکی

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏‏‏‏الکترونیک‏، ‏‏سخت‌افزار‏، ‏رایانه‏،‏ موس‏، ‏‏‏ورزش‏،‏ و ‏ورزش‏

ماساژور پروستات یکی از لذت بخش ترین اسباب بازی های جنسی برای مردان است. ارگاسم قوی تر و سخت تری به شما می دهد. و اگر این برای شما یک تایید کافی است، فوق العاده است، به پیمایش ادامه دهید، از خودتان لذت ببرید.

اکنون بهترین راه برای تحریک نقطه p (می دانید، مانند نقطه g) ماساژ پروستات اختصاصی یا اسباب بازی های مشابه پروستات است. آنها با برخی دیگر از بهترین اسباب بازی های جنسی مردان مانند مهره های مقعدی یا فلش لایت و خودارضایی ها متفاوت هستند زیرا به طور خاص برای زدن آن دکمه طراحی شده اند. به همین دلیل است که اکثر آنها ظاهری بسیار شبیه به هم دارند و دارای سر پیازی کمی خمیده هستند. با این حال تفاوت هایی وجود دارد. اکثر آنها لرزش دارند، اما برخی نه. برخی برای اولین بار کوچک و دوستانه هستند، در حالی که برخی دیگر کمی بزرگتر هستند. و برخی از آنها قسمت دومی دارند که پرینه شما را در آغوش می گیرد، آن نوار پوستی که بین مقعد و پایه بیضه شما امتداد دارد. (می دانید، این لکه.) این به نگه داشتن ماساژور پروستات در جای خود کمک می کند تا بتوانید در اطراف حرکت کنید و کارهایی مانند نفوذ به شریک زندگی خود را انجام دهید در حالی که ماساژور کاملاً در جای خود قرار دارد. (این همچنین آن را به یکی از بهترین اسباب بازی های جنسی برای زوج ها تبدیل می کند!)

اگر تا به حال از حرکت انگشتان شریک جنسی (یا خودتان) روی پروستات خود لذت برده اید، احتمالاً این اسباب بازی را دوست خواهید داشت. علاوه بر ارتعاش، در یک حرکت ماساژ به سمت بالا و پایین حرکت می کند و ارگاسم های فوق العاده شدید ایجاد می کند. موج لوکی دارای 10 الگوی ارتعاشی است و موتورهای دوگانه آن تحریک پروستات و پرینه را ترکیب می کنند.

بهترین ماساژور لوکس پروستات: Njoy Pfun

لاونس در طول همه‌گیری منفجر شد، زیرا آنها برترین شرکت اسباب‌بازی‌های جنسی در راه دور هستند. شما می توانید هر اسباب بازی Lovense را به یک برنامه متصل کنید و با استفاده از اتصال بلوتوث، شریک زندگی شما می تواند دستگاه را از صدها مایل دورتر کنترل کند. این سرگرمی بدون هندز، اوج جدیدی را به زندگی جنسی شما به ارمغان می آورد. Edge 2 یک ماساژور پروستات فوق العاده برای استفاده در طول رابطه جنسی FaceTime است. این ماساژور شارژی کمی کمتر از دو ساعت عمر باتری دارد و می‌توانید تنظیمات ارتعاشی سفارشی را برای بیش از 100000 ترکیب منحصربه‌فرد ایجاد کنید که از دهها حالت لرزشی که دستگاه‌های دیگر به آن وابسته هستند بسیار فراتر می‌رود. اگر به خصوص احساس گره خوردگی دارید و می‌خواهید آن را حفظ کنید، شریک زندگی‌تان می‌تواند شما را با حرکات کوچکی در طول روز غافلگیر کند.

بهترین ماساژور پروستات فقط برای متخصصین: Fun Factory Duke

دوست دارید خودتان را لوس کنید؟ شکست دادن فولاد ضد زنگ از نظر تجمل و زیبایی خالص سخت است. این پلاگین بدون لرزش هر بار که ماهیچه‌های خود را در اطراف آن فشار می‌دهید، محکم به پروستات شما فشار می‌آورد و آن را به یک مکمل فوق‌العاده لذت‌بخش برای مقاربت یا رابطه جنسی دهانی تبدیل می‌کند. طراحی ارگونومیک آن باعث می‌شود که استفاده از آن به روش‌های مختلف لذت بخش باشد.

بهترین ماساژور پروستات از راه دور: Lovense Edge 2