9 بهترین صندلی ساحلی برای بسته بندی برای یک سفر ساحلی در سال 2022

یک صندلی ساحلی تاشو با پارچه ای که از اشعه ماوراء بنفش محافظت می شود (به معنی عدم محو شدن خورشید در خط)، به علاوه دو حالت درازکش برای آفتاب گرفتن. چه چیزی را دوست ندارد؟

صندلی ساحلی کم حاشیه Snow Peak

صندلی تفریحی ITA

شرکت کسب و کار و لذت. صندلی تامی

اثبات اینکه صندلی ساحلی شما برای بیان یک بیانیه نباید بلند باشد.

اگر ارتفاع اولویت اصلی شما نیست، گزینه LL Bean اساساً یک صندلی بدون پا است که مستقیماً روی ماسه قرار می گیرد. اما اجازه ندهید این شما را گول بزند: تمام وسایل لازم برای گذراندن اوقات خوش را دارد، از یک جا لیوانی برای نگهداری لیوان سرد، به علاوه یک صندلی روکش دار و دسته‌های بازو، بنابراین مانند یک حوله با شکوه به نظر نمی‌رسد. روی شن ها تکیه زده حتی می‌توانید کلیدها یا تلفن همراه خود را در یک جیب ذخیره‌سازی زیپ‌دار در پشت قرار دهید، اگر در حال بسته‌بندی سبک هستید.

بهترین صندلی ساحلی Vibe-y

صندلی ساحلی نواری سرینا و لیلی تاید

مطمئنا، یک حوله ساحلی یک شخصیت حمایت کننده عالی برای سفر به ساحل است، اما عالی است صندلی ساحلی باید مرد پیشرو شما باشد آن را بهترین انعطاف پذیری برای حالت دادن به حالت، پشتیبان، نوشیدنی خنک در دست، شن و ماسه صفر در موهای خود، چیزی شبیه به تنظیم بدن خود را به سبک در نظر بگیرید. در بهترین حالت، یک جا لیوانی داخلی در ترکیب وجود خواهد داشت، برخی ویژگی‌های شیب‌دار که به شما کمک می‌کند زاویه‌های خود را تغییر دهید، یک بدنه سبک وزن و شاید یک بند حمل برای عضلانی کردن آن – به علاوه مقداری ضد آب و هوا برای اطمینان از اینکه صندلی شما پس از قرار گرفتن در معرض هوای شور دریا زنگ نزند. همیشه نمی‌توانید همه چیز داشته باشید، اما ما برخی از بهترین صندلی‌های ساحلی موجود در بازار را در حال حاضر جمع‌آوری کرده‌ایم تا به شما کمک کنیم شن و ماسه‌تان را بردارید، برنزه‌شده‌ی A-list خود را انجام دهید و تا آخر سرتان خنک شود.


بهترین صندلی ساحلی که با پول می توان خرید

صندلی ساحلی تاشو Prime Teak

صندلی ساحلی تاشو واحه طلایی Sunday Supply

بهترین صندلی‌های ساحلی چیزی بیش از یک مکان مناسب برای پارک کردن آن در بالای شن‌های داغ هستند: برای برنامه‌ریزی یک سفر ساحلی راحت در اوج تابستان، آنها یک ضرورت هستند. وقتی زندگی موج گرمای بی‌نظیری به شما می‌دهد، می‌توانید پرچم خود را – یا، چتر – را در شن‌ها بکارید و بهترین استفاده را از آن ببرید.

این صندلی برای خوابیدن ساخته شده است.منبع

هیچ چیز تابستان را مانند خامه پرتقال نمی گوید.

صندلی زنجیر گلایدر Byer of Maine

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: مبلمان، صندلی و بوم

برخلاف سایر صندلی‌های قابل حمل، که بیشتر شبیه یک بانوج شل و ول به نظر می‌رسند تا مکانی برای پارک طولانی‌مدت، گزینه آماده ساحلی Neso دارای بالشتک است تا باسن شما پس از ساعت‌ها زیر نور خورشید به خواب نرود. با یک قاب آلومینیومی ضد زنگ برای ماندگاری بیشتر تقویت شده است، اما با قیمت 70 دلار نیز نیازی به تعریق زیاد آن ندارید. اندازه استاندارد بسیار بادوام است، اما این نسخه XL محکم تا 240 پوند را پشتیبانی می کند.


4 صندلی ساحلی دیگر که دوست داریم