9 بهترین بخاری فضایی سال 2022: هر چقدر هم که سرد شود، نان تست بمانید

بخاری سرامیکی Lasko Full-Circle CT22360

ما عاشق دو گزینه گرمایشی این بخاری فضایی هستیم، و با وجود اینکه فقط تنظیمات بالا و پایین وجود دارد، انتخاب دمای مورد نظر شما تفاوت زیادی ایجاد می کند. همچنین برای کسانی که می‌خواهند یک بخاری پایدار داشته باشند ایده‌آل است – زیرا قسمت بالایی که پایین بخاری را می‌چرخاند جامد و بدون حرکت است. شخصاً این بخاری عالی بود زیرا گربه های من متوجه آن نشدند و سعی کردند آن را با پنجه ببندند. ترموستات دیجیتال نیز یک مزیت بزرگ است، به خصوص اگر قصد دارید از کنترل از راه دور در سراسر اتاق برای انجام تنظیمات استفاده کنید.

بهترین بخاری فضایی آرام: بخاری سرامیکی کل اتاق Lasko Motion Heat

بیشتر بخاری های فضایی 1500 وات کار می کنند. اگر بخواهید یک بخاری را به مدت 24 ساعت وصل کنید، بسته به موقعیت مکانی و تامین کننده انرژی شما حدود 5 دلار هزینه دارد. با این حال، اگر بخاری خود را هر روز روشن کنید یا بیش از یک بخاری در خانه خود داشته باشید، این 5 دلار می تواند در طول یک ماه قبض برق بیشتری را به همراه داشته باشد. نکات ما را برای عملکرد ایمن بخاری فضایی بخوانید تا یاد بگیرید چگونه هزینه را به حداقل برسانید.

نکاتی برای عملکرد ایمن بخاری فضایی

چگونه ما آزمایش کردیم

ما هر بخاری را در چندین اتاق در طی چند روز آزمایش کردیم تا ببینیم بخاری ها در زمان های مختلف روز و با شرایط آب و هوایی متفاوت در فضای باز چقدر خوب کار می کنند. تمام بخاری های فضایی روی زمین نزدیک به مرکز اتاق قرار گرفتند تا ببینند چگونه گرما را در چندین گرما و با سطوح مختلف فن پخش می کنند.

بهترین بخاری فضایی کلی: بخاری برج سرامیکی لوکس Honeywell ComfortTemp 4

بخاری برجی سرامیکی لوکس Honeywell ComfortTemp 4

ما این را به دلیل ویژگی ها و عملکرد آن به عنوان بهترین گرم کننده فضای کلی خود رتبه بندی کردیم. بخاری بی صدا است، اما همچنین دارای یک انتخاب خاموش شدن خودکار هشت ساعته است، بنابراین لازم نیست نگران فراموش کردن روشن بودن آن باشید زیرا بسیار بی صدا است.

بهترین بخاری فضایی برای اتاق های بزرگ: بخاری سرامیکی دایره کامل Lasko CT22360

کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی ایالات متحده تخمین می زند که بخاری های فضایی در حدود 1700 آتش سوزی در سال درگیر می شوند که منجر به 80 مرگ و 160 زخمی می شود. اما اگر هنگام استفاده از بخاری فضایی باهوش و حواس تان باشد، دیگر نگران نباشید.

یک بخاری فضایی چقدر انرژی مصرف می کند؟

طرح‌های بخاری فضایی زیادی وجود دارد و هر کدام هدف متفاوتی را دنبال می‌کنند: برج‌ها، بخاری‌های کوچک و فشرده، بخاری‌های نوسانی و مدل‌های سنگین. قبل از انتخاب بخاری، اتاقی که آن را در آن قرار می دهید و هر چیزی که ممکن است با آن تماس پیدا کند، به خصوص کودکان یا حیوانات خانگی را در نظر بگیرید. در حالی که بخاری های فضایی به طور کلی ایمن هستند – بیشتر در مورد زیر – به دلیل گرم بودن آنها می توانند خطراتی را ایجاد کنند. همچنین ممکن است به دنبال بخاری فضایی باشید که برای استفاده روزمره یا فصلی مناسب باشد و این باید بر تصمیم شما نیز تأثیر بگذارد. اگر در تمام طول سال در اتاق‌های خاصی به بخاری فضایی تکیه می‌کنید، می‌خواهید مدلی بادوام‌تر و بادوام‌تر از یک کاربر معمولی خریداری کنید.

آیا بخاری های فضایی ایمن هستند؟

بخاری کل اتاق لاسکو برای گرم کردن موثر فضاهای بزرگ مناسب است. بخاری در دماهای خاص (65، 60، 75، 80، 85 و “حداکثر”) نوسان می کند و دارای طیف وسیعی از تنظیمات گرما است. بخاری فضا دارای تنظیمات حرارت کم و زیاد و قابلیت خودکار و همچنین تایمر است تا بتوانید بخاری را روشن کنید و توجه خود را به جای دیگری معطوف کنید. در مقایسه با بخاری های دیگری که با وزن 12 پوند آزمایش کردیم، این بخاری سنگین ترین اما یکی از بی صداترین است.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: