8 بهترین کفش دویدن 2023: یک جفت برای هر نوع دونده

وزن: 10.8 اونس
قطره پاشنه تا پا: 4 میلی متر

وزن: 9.9 اونس
قطره پاشنه تا پا: 12 میلی متر

برای یک سواری نرم، چه یک دونده پیشرفته یا یک تازه کار، Bondi 8s یک جفت کفش ورزشی عالی برای دویدن است. آنها محکم تر از آن چیزی هستند که به نظر می رسند – ما سال گذشته به این کفش های دویدن جایزه تناسب اندام اعطا کردیم، زیرا حس طبیعی آنها برای دویدن دارد. کفی های میانی و با اندازه گسترده موجود، Bondi 8s می تواند عملاً برای همه و هر پا مناسب باشد.

بهترین کفش‌های دویدن برای مسابقه: Nike Vaporfly NEXT% 2

با Nike Vaporfly NEXT% 2، احساس خواهید کرد که کفش‌ها به معنای واقعی کلمه شما را در جاده به حرکت در می‌آورند، زیرا اینطور هستند. دویدن در میانه یک انقلاب است: نسل جدیدی از به اصطلاح “سوپر کفش” که در واقع شما را سریعتر می کند در حال ورود به بازار هستند. و به طور حکایتی، مدلی که اکثر حرفه ای ها و آماتورهای جدی انتخاب می کنند Vaporfly Next است. ساختار سبک کفش شما را سنگین نمی کند، در حالی که صفحه فیبر کربنی تمام قد به ثبات می بخشد. اما ستاره واقعی این نمایش فوم ZoomX نایک است که کمی انرژی را به پاهای شما باز می گرداند.

بهترین کفش های دویدن روزانه: Asics Gel-Kayano 29

منبع

زیره میانی: بین رویه و زیره، کف میانی فشرده شده است، تکه‌ای از فوم که کمک می‌کند تا سواری شما را کاهش دهد. دوندگان عموماً خواسته‌های خاصی برای زیره میانی خود دارند، مثلاً اگر می‌خواهند احساس کنند روی ابر می‌دوند یا واقعاً می‌خواهند برخی از بازخوردهای زمین را احساس کنند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: