7 بهترین کتری برقی 2023 که دقیق و راحت ریخته می شوند


ترجیحات شما ممکن است متفاوت باشد، اما ما مدل‌های با فناوری پیشرفته را در اولویت قرار دادیم که می‌توانند به شما کمک کنند در ریختن آب دقیق باشید، در حالی که همچنان آب کافی برای کارهای مختلف دیگر در خود نگه می‌دارد. از طریق تحقیقات و آزمایش‌های فراوان، ما تعداد زیادی کتری عالی پیدا کرده‌ایم که به‌طور خودکار برای بازی قهوه شما ارتقا می‌یابند.


بهترین کتری برقی، به طور کلی: Oxo Brew

کتری برقی Oxo Brew Gooseneck

Oxo به دلیل تولید محصولات مردم پسند برای استفاده در سرتاسر خانه، از جمله قهوه سازهای سرد مورد علاقه ما، شناخته شده است. پس جای تعجب نیست که کتری برقی آن اساساً مدل مناسبی برای قهوه ریختن است. تنظیم و شماره گیری با دمای دقیقی که آب خود را می خواهید بسیار شهودی است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک دکمه را فشار دهید، یک دستگیره را بچرخانید و برای تأیید دوباره دکمه را فشار دهید. بعد از حدود دو دقیقه (اگر حدود 500 گرم آب را تا 195 درجه گرم کنید)، آماده حرکت هستید.

بهترین چیز در مورد آن چیزی است که بلافاصله بعد از این اتفاق می افتد، زمانی که کتری را به پایه خود برگردانید. Oxo به جای اینکه صرفاً بخوابد یا به سادگی به شما بگوید که آب شما چقدر سریع خنک می شود، به طور خودکار آب را به دمایی که قبلاً انتخاب کرده بودید، گرم می کند. این تقریباً فوراً کار می‌کند، به این معنی که لازم نیست نگران باشید که آیا دمای آب شما در دومین بار ریختن همان دمای آب اول شما خواهد بود یا خیر.

ممکن است این مسئله چندان مهم به نظر نرسد، اما زمانی که می‌خواهید در مورد قهوه بسیار عصبی شوید، باید تا حد امکان متغیرهای دم کردن را حذف کنید. و حتی اگر علاقه ای به عمق دادن به زمان دم کردن بهینه، تکنیک های قطره ای، اندازه آسیاب ندارید، چیزی که به طور خودکار آب را به دمایی که در مورد آنلاین خوانده اید برمی گرداند به شما این امکان را می دهد که یک فنجان روزانه با طعم بهتر بدون هیچ تلاش اضافی بسازید. .

ما همچنین از طرفداران پر و پا قرص دسته ارگونومیک کتری هستیم، که اساساً فقط یک میله است که در یک لاستیک شیار پوشانده شده است، کمی برای انگشتان شما شیار شده است و یک مکان طبیعی برای قرار گرفتن انگشت شست در بالا وجود دارد. این بدان معناست که هنگام برداشتن کتری می‌توانید یک چنگال واقعاً مطمئن داشته باشید، که به شما امکان می‌دهد از طریق دهانه غازی Oxo کنترل بیشتری بر ریزش‌های خود داشته باشید. به لطف این طراحی متعادل، هرگز متوجه نشدیم که به طور تصادفی یک قطره چکان را با آب بیش از حد خیلی سریع پر می کنم و به طور بالقوه دم را خراب می کنم. برای تغییر خواندن دما از فارنهایت به سانتیگراد یا برعکس، کافی است دکمه Oxo را نگه دارید، صفحه را بچرخانید تا انتخاب خود را انجام دهید، و دکمه را برای تأیید فشار دهید. به خوبی کار می کند، اما زمانی که ما برای اولین بار استفاده از کتری را یاد می گرفتیم، گهگاه در هنگام راه اندازی دستگاه به طور تصادفی آن منو را باز می کردیم. اما مغز صبح ما که از قهوه محروم بود به سرعت خود را تنظیم کرد. ما فکر می کنیم مال شما نیز خواهد بود.

بهترین کتری برقی ارتقا یافته: Fellow Stagg EKG Pro

کتری برقی Fellow Stagg EKG Pro

اولین باری که دیدیم یک کتری برقی Fellow Stagg EKG در قفسه های یک کافی شاپ شیک بود. این به نوعی شبیه یک فلاسک ارلن مایر از آزمایشگاه شیمی است، اما با روکش مشکی مات، کارت ویزیتی برای اکثر وسایل قهوه ساز فلو است. و درست مانند بقیه موجودی آن، Fellow Stagg از زمان انتشار چندین سال پیش، محصولی بی‌نظیر بوده است. در میان مجموعه Stagg، Fellow مدل اصلی، یک نسخه Pro و یک گزینه Pro Studio را ارائه می‌کند که دارای ارتقاء Pro و همچنین ساخت ممتازتر است. و اگر تعجب می‌کنید که کدام یک بیشتر از همه ارزش این را دارد، ما فکر می‌کنیم Stagg EKG Pro راهی برای رفتن است.منبع