7 بهترین حلقه خروس برای افراد سخت تر

وقتی صحبت از اسباب‌بازی‌های جنسی برای مردان می‌شود، حلقه خروس – یا حلقه آلت تناسلی – یکی از مواردی است که باید در صدر لیست خرید قرار گیرد. این حلقه‌های سیلیکونی معمولاً کششی برای دور زدن قاعده آلت تناسلی (و اغلب در اطراف توپ‌ها) ساخته می‌شوند و یک اثر منقبض کننده ایجاد می‌کنند که اجازه می‌دهد خون به هنگام روشن شدن در دیک شما جریان پیدا کند، اما از خروج جریان خون نیز جلوگیری می‌کند. به آسانی. نتیجه نعوظ سخت تر، حساس تر و طولانی تر است. حلقه های خروس نیز ممکن است با به تعویق انداختن انزال برای اوج گیری شدیدتر منجر به ارگاسم شدیدتر شود. و برای افراد مبتلا به اختلال نعوظ، یک حلقه خروس – زمانی که علاوه بر داروی ED استفاده می شود – می تواند به آنها کمک کند حتی با یک نعوظ جزئی سخت بمانند.

ScreamingO Charged Combo Kit #1

پرینه، که به عنوان لکه نیز شناخته می شود، ناحیه ای پر از اعصاب بین توپ ها و گودی است – و اگرچه اغلب توسط سازندگان اسباب بازی های جنسی نادیده گرفته می شود، تحریک آن می تواند لذت شما را در طول رابطه جنسی و خودارضایی به طور تصاعدی افزایش دهد. این حلقه خروس ارتعاشی قابل شارژ دارای دو موتور است، بنابراین می تواند به طرز شگفت انگیزی در برابر پرینه شما غرش کند و در عین حال شریک زندگی شما را نیز خشنود کند. Atom Plus با کیفیت بالا برای سرگرمی در حمام ضد آب است.

بهترین حلقه خروس قابل کنترل با بلوتوث: Lovense Diamo

برای بهره مندی از مزایای استفاده از حلقه خروس لازم نیست هزینه زیادی کنید. این یکی فوق العاده مقرون به صرفه است و کار را به خوبی انجام می دهد، برای تازه کارها در بازی حلقه خروس عالی است. این از سیلیکون نرم ساخته شده است که به تناسب اکثر سایزهای آلت تناسلی تناسلی دارد، و طراحی صاف آن کمک می کند تا از جابجایی بر روی شفت شما یا حفاری ناراحت کننده جلوگیری کند. اگر در مورد قدرت تقویت استخوان حلقه های خروس کنجکاو هستید، این برای شروع عالی خواهد بود.

بهترین ست حلقه خروس: ست حلقه خروس سیلیکونی بسیار ضخیم Lovehoney Get Hard

این حلقه خروس اختراعی به آرامی بیضه های شما را به سمت پایین می کشد، در حالی که همان انقباض را در اطراف پایه شفت شما ایجاد می کند که حلقه های دیگر انجام می دهند. برای افزودن برخی تحریکات ظریف توپ به هر کاری که انجام می دهید فوق العاده است. به نوعی، CockSling 2.0 همچنین یک تقویت کننده است و باعث می شود کیسه بیضه شما بزرگتر به نظر برسد، به گونه ای که بسیاری از مردم آن را داغ می کنند.منبع

برخی از حلقه‌های خروس دارای زنگ‌ها و سوت‌هایی هستند که برای افزایش لذت شریک زندگی‌تان نیز به کار می‌روند، مانند بافت‌هایی که می‌توان با آن‌ها خرد کرد یا یک ویبراتور داخلی. چه کسی می دانست که یک حلقه باریک سیلیکونی می تواند این همه دستاورد داشته باشد؟

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: نوار

ست حلقه خروس سیلیکونی بسیار ضخیم Lovehoney Get Hard

ست‌هایی که حاوی چندین حلقه خروس مختلف هستند، خرید هوشمندانه‌ای هستند اگر در مورد یافتن یک تناسب کامل که با دور بدن شما مطابقت داشته باشد عصبی هستید، یا اگر می‌خواهید یک حلقه را فقط در اطراف میل، فقط توپ‌هایتان یا هر دو به طور همزمان بپوشید. در حالی که حلقه ها قابل تنظیم نیستند، این مجموعه شامل سه حلقه خروس سیلیکونی با قطر 1.2 تا 1.6 اینچ است که بدون توجه به اندازه کاربر، تطبیق پذیری زیادی را ارائه می دهد.

بهترین حلقه خروس ارتعاشی: We-Vibe Pivot


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: