7 بهترین توستر سال 2023 که نان های مورد علاقه شما را کاملا سرخ می کنند

مواد: اکثر توسترها از ترکیبی از فولاد ضد زنگ و پلاستیک ساخته شده اند. یک مدل فولادی برس خورده مسلماً جذاب است اما می تواند معایبی داشته باشد. توسترهای پلاستیکی، به طور کلی، گرما را به راحتی توسترهای فلزی بدون عایق انتقال نمی دهند و در هنگام لمس خنک می مانند. همانطور که گفته شد، فلز هنوز هم به معنای واقعی کلمه، تا زمانی که عایق باشد، بسیار خنک است. بسته بندی را برای توضیحاتی که کلمه “عایق بندی شده” را درج می کند بررسی کنید تا زمانی که کل خانواده در صف نان تست هستند، شرایط را معتدل نگه دارید.

چگونه از توستر خود نگهداری کنیم

فرض کنید شما اخیراً در همان روزی که توستر مورد علاقه‌تان شکسته می‌شود، انبوهی از اسکناس‌ها را پیدا کرده‌اید که سوراخی در جیبتان می‌سوزند. خوب پس ادامه دهید و خودتان را با پیشرفته‌ترین توستری که می‌توانید پیدا کنید، با ویژگی‌های با تکنولوژی بالا و یک رابط بصری پذیرایی کنید. توستر انقلابی هوشمند در سطح بعدی یک T2 سبک ترمیناتور. هیچ اهرم، دستگیره یا دکمه ای ندارد زیرا به طور کامل از طریق صفحه نمایش لمسی کار می کند. تصویری از غذای پخته مورد علاقه خود را انتخاب کنید – خواه یک شیرینی، خمیر مایه یا نان سفید معمولی باشد – نشان دهید که تازه یا منجمد است، و سطح نان تست را از روشن تا تیره انتخاب کنید، سپس اجازه دهید دستگاه برشته کاری موتوری کار خود را انجام دهد. یک سری سنسور همه چیز را از زمان، دما و ولتاژ تنظیم می کند. صادقانه بگویم، این سریعترین نان کاملاً برشته شده را در بین مدلهای دیگر بیرون می آورد و غذاها مانند تصویر روی صفحه ظاهر می شوند. حتی سینی خرده نان به گونه ای برنامه ریزی شده است که وقتی زمان تمیز کردن فرا می رسد، بیرون بیاید. تنها ویژگی از دست رفته ممکن است فقدان قابلیت Wi-Fi باشد، اما باز هم، توستر هنوز به طور کامل برای برش نان مجهز نیست. و در حالی که برچسب قیمت در اینجا برای بسیاری از افرادی که نیاز به تعمیر کربوهیدرات صبحگاهی خود دارند بسیار زیاد است، مجموعه کاملی از ویژگی های آن عبارتند از فقط به اندازه کافی اضافی برای توجیه ولخرجی.

بهترین توستر 4 برشی: Krups Savoy

توستر Cuisinart CPT-720

ما یک مقایسه جانبی بین بیش از 10 توستر چند تکه، از جمله مدل‌های پرفروش و نمونه‌هایی از مارک‌های دارای رتبه برتر، انجام دادیم. ما هر مدل را در یک رژیم اولیه برشته کردن نان سفید سوپرمارکتی از پایین‌ترین حالت به بالاترین تنظیم قرار دادیم، سپس دامنه را گسترش دادیم تا شامل نان برش‌شده منجمد، نان شیرینی، پاپ تارت و وافل منجمد شود. بدون مقدمه، بهترین توسترها برای برنزه کردن هر نوع کربوهیدرات در منوی صبحانه شما هستند.


بهترین توستر کلی: Cuisinart CPT-720

منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: