7 بهترین بطری آب تصفیه کننده با فیلتر در سال 2023

اگر بطری آب تصفیه‌کننده‌ای می‌خواهید که نیازی به سوختن از طریق فیلترها نداشته باشد، لایف استراو گو پلاستیکی بدون BPA فوق‌العاده است. این فیلتر مانند بریتا به نی بطری متصل است، بنابراین نیازی به تنظیم نحوه پر کردن بطری ندارید. این در هشت رنگ عرضه می‌شود، اما بهترین بخش Go (و به طور کلی LifeStraw) طول عمر میکروفیلترهای غشایی منحصربه‌فرد آن است که تا 1000 گالن دوام می‌آورند – معادل چندین سال آب آشامیدنی، بسته به میزان مصرف شما. هضم می شود – و هزینه تعویض آن فقط 25 دلار است.

بهترین بطری آب تصفیه کننده برای کوله گردها: محصولات Sawyer SP129 Squeeze Water Filtration

Hydros می‌گوید پر کردن آن حدود 20 ثانیه طول می‌کشد، که سریع‌تر از بسیاری از برندهای دیگر است، اما در عمل، ما متوجه شدیم که کمی بیشتر طول می‌کشد و نیاز به تنظیم جریان آب برای جلوگیری از سرریز شدن آن در هنگام فیلتر شدن دارد. همچنین شایان ذکر است که کلاهک اجازه می دهد تا مقداری آب حتی زمانی که در حالت قفل است نفوذ کند. فیلترهای جایگزین نسبتاً ارزان هستند و در بسته بندی دوتایی با قیمت 10 دلار در دسترس هستند و توصیه می شود هر 40 گالن فیلتر را با یک فیلتر جدید تعویض کنید.

بهترین بطری آب تصفیه کننده برای استفاده روزمره: بریتا

منبع

سیستم تصفیه آب Sawyer Squeeze بیشتر از سایر بطری های آب موجود در لیست ما درگیر است زیرا خود سیستم از تعداد انگشت شماری قطعات تشکیل شده است: دو کیسه آب 32 اونس، خود فیلتر، یک نی نوشیدنی، یک سرنگ پلاستیکی و پلاستیک. آداپتورهایی که قطعات را به هم متصل می کنند. اما اگر در مکان‌هایی هستید که دسترسی به آب آشامیدنی سالم دشوار است، فوق‌العاده مؤثر است زیرا فیلتر آن 0.1 میکرون فیلتراسیون مطلق است، به این معنی که برای حذف دقیق ویروس‌های میکروسکوپی، باکتری‌ها، تک یاخته‌ها، کیست‌ها، رسوبات و 100 طراحی شده است. درصد میکروپلاستیک از آب شما، که برای استفاده در فضای باز یا اضطراری فوق العاده مفید است. کل سیستم تنها سه اونس وزن دارد، بنابراین به راحتی در بسته پیاده روی یا چمدان دستی شما ذخیره می شود و ساعت آن حدود 30 دلار است. تنها ایراد دیگر این است که باید فیلتر را در بین استفاده ها پاک کنید.

بهترین فیلتر برای بطری آب موجود شما: پاسخ فیلترهای آب حماسی

مانند یک تصفیه کننده به سبک نی بدون نی، 26 اونس. Water-to-Go غشای تمیز کننده را دقیقاً به قسمت زیرین درب می کشد. اگر تجربه بطری آب قدیمی Gatorade را ترجیح می دهید، این تصفیه کننده برای شماست. می‌توانید آب را بمکید یا فشار دهید، و این مدل به خوبی در قفس بطری آب دوچرخه قرار می‌گیرد – اگرچه دارای نقاط اتصال نیز می‌باشد، بنابراین می‌توانید آن را به کوله پشتی بچسبانید یا آن را محکم در یک جیب بچسبانید. تنها مشکل این است که بیرون آوردن آخرین لقمه آب – شاید چند قاشق غذاخوری ارزش داشته باشد – سخت است زیرا حجم کافی برای دسترسی فیزیکی به فیلترها وجود ندارد.

بهترین بطری آب تصفیه کننده با فیلتر طولانی مدت: LifeStraw Go