61 بهترین فروش روز یادبود 2023: صرفه جویی بزرگ در لباس مردانه، ساعت، کفش ورزشی و موارد دیگر

بله، ما هنوز با روز مورد بحث فاصله داریم، اما این باعث نشده که فروشگاه‌ها از تخفیف‌ها شروع کنند. برای اینکه مزیت رقابتی به شما بدهیم، وحشی‌ترین و ضروری‌ترین معاملات لباس‌های مردانه را همین‌جا جمع‌آوری کردیم—و فهرست خود را در تمام ماه به‌روزرسانی می‌کنیم تا شما را در جریان نگه داریم. در زیر، 61 فروش با ارزش زمان و دلار را خواهید یافت، و موارد دلخواه ما در بالا فهرست شده است. بدون بحث بیشتر: در اینجا بهترین فروش روز یادبودی است که 2023 ارائه کرده است – تا کنون.

جی.کرو: با وارد کردن کد SHOPSALE، تخفیف‌ها را با 30 درصد تخفیف اضافی در سبک‌های کاهش‌یافته اضافه کنید. (فقط برای زمانی محدود)

در حالی که در آن هستید، مشترک شوید GQ خبرنامه را توصیه می کند بنابراین، انتخاب های فروش ویراستاران ما را قبل از اینکه برای همیشه از بین بروند، از دست ندهید.


فروش لباس مردانه مورد علاقه ما در روز یادبود

لولولمون: به لطف تخفیف های تا 40٪، باشگاه نمی داند چه چیزی به آن ضربه زده است. (در دست اقدام)

مسابقات : تمام طراحی‌هایی که ماه‌ها در رویای آنها بودید – از Alyx گرفته تا Wales Bonner و همه چیز بین آنها – تا 70٪ تخفیف در اینجا وجود دارد. (در دست اقدام)

آمازون: معاملات روزانه از جمله تا 30 درصد تخفیف برندهای آمازون و 27 درصد تخفیف کلاسیک ساعت دیجیتال کاسیو. (فقط برای زمانی محدود)

نایک: Swoosh دارای تمام گرمای کفش ورزشی و تجهیزات ورزشی است که هر کسی می‌توانست رویای آن را داشته باشد، و شما می‌توانید همه آن‌ها را تا 65 درصد تخفیف بگیرید. (در دست اقدام)منبع

هاکبری: فلانل، چکمه، جین، اوه من! تا 60٪ تخفیف در طیف وسیعی از لباس های مردانه هاکبری درجه A داشته باشید. (فقط برای زمانی محدود)

پایان. تن پوش: لباس‌های تازه، لباس‌های خیابانی و همه برچسب‌های مد بالا تا 60 درصد تخفیف دارند. (در دست اقدام)

Everlane: دکمه‌آپ، جین، گرمکن و موارد دیگر—همه تا 70%. (در دست اقدام)

تیلور استیچ: 30% تخفیف در آخرین تماس بگیرید و از کالاهای باکیفیت استفاده کنید. (فقط برای زمانی محدود)

تاد اسنایدر: عرق های بی نظیر؟ خیاطی بی عیب و نقص؟ قطعات زمان کلکسیونی؟ پاسخ تاد اسنایدر به همه این سوالات یک “بله” است. همه اینها و موارد دیگر را تا 70 درصد تخفیف دریافت کنید. (فقط برای زمانی محدود)

نه. حراجی در حال حاضر اینجا هستند (اوه، و تا زمانی که ما در مورد این موضوع هستیم: روز مادر این یکشنبه، 14 مه نیز هست. شما خوش آمدید.) امسال، روز یادبود در دوشنبه، 29 می، به پایان می رسد، به این معنی که ما طولانی می شویم. تعطیلات آخر هفته، و فرصتی برای افراط در آن آخر هفته طولانی با انبوهی از معاملات عالی لباس مردانه. خواه برای یک تعطیلات سریع به خارج از شهر می روید، برای آفتابی که بسیار مورد نیازتان است به ساحل فرار می کنید، یا در حیاط خلوت خود یک باربیکیو میزبانی می کنید، یک تخفیف در آنجا وجود دارد که شما را برای همه و همه بیرون نگه می دارد. فعالیت جشن


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: