6 بهترین ردیاب چمدان در سال 2022 برای نگهداری از کیف های مسافرتی شما

این در اصل AirTag است اما برای کاربران Samsung Galaxy. برد بلوتوث آن 390 فوت است، و وقتی چیزهایی خارج از محدوده هستند، می‌توانید به شبکه Galaxy Find برای پیدا کردن موارد خود ضربه بزنید. یک وجود دارد Samsung SmartTag+ قیمت آن 10 دلار بیشتر است و دارای یک ویژگی بسیار جالب است که به شما امکان می دهد از واقعیت افزوده استفاده کنید تا مسیرهای گام به گام ردیاب خود را به شما ارائه دهد. همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید تنها نقطه ضعف این است که SmartTag ها منحصراً برای کاربران گلکسی ساخته شده اند، بنابراین تا حد زیادی برای دیگران بی فایده هستند.

فقط کافی است دستگاه کوچک را در کیف خود بگذارید، و اگر (چه زمانی؟) گم شد، می‌توانید محل آن را به شکلی درهم شکسته پیدا کنید. اگر این احساس را دارید که چیزی اشتباه است، یک احساس چندگانه مردم گزارش کرده اند در حالی که سفرهای تعطیلات به سرعت بالا می رود – آنها ارزش هر سنت را دارند. با این حال، حتی بهترین ردیاب نیز به طور معجزه آسایی موارد گم شده شما را به شما انتقال نمی دهد. شما همچنان باید از بوروکراسی خشمگین که امنیت فرودگاه است عبور کنید تا دوباره به کالاهای گمشده خود بپیوندید. اما هی، حداقل می دانید که آنها از وسط اقیانوس شناور نیستند. آرامش خاطر معمولاً هزینه بسیار بیشتری دارد.


بهترین ردیاب کلی چمدان

قبل از اینکه اپل AirTag را منتشر کند، Tile به یک نام برجسته در راه ردیابی بلوتوث تبدیل شد و Mate مقاوم در برابر آب نیز به همین روش عمل می کند. دارای برد بلوتوث 250 فوتی است و زمانی که از آن دورتر باشد، از سایر دستگاه‌های Tile پرتاب می‌شود تا به شما کمک کند مکان آن را تقریبی کنید. عمر باتری آن در حدود سه سال است که نسبت به AirTag افزایش زیادی دارد. برای دسترسی به شبکه کاربران Tile نیازی به اشتراک Tile ندارید، اما عضویت اختیاری Tile Premium مزایایی مانند هشدار هوشمند – برای زمانی که چیزی را پشت سر می گذارید – و هزینه بازپرداخت 100 دلاری در صورتی که Tile نتواند آنچه شما را پیدا می کند ارائه می دهد. به دنبال

گزارش مصرف کننده سفر هواییدر ماه می 2022، بیش از 237 کیسه مورد سوء استفاده قرار گرفتند – یعنی آسیب دیدند، به تعویق افتاد، به سرقت رفتند، یا گم شدند – که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 180 درصد افزایش داشت.

ردیاب Dynotag تنها به سامری های خوب متکی است. (به ما اعتماد کنید، آنها هنوز وجود دارند.) شما نمی توانید آن را از راه دور ردیابی کنید، اما اگر شخص دیگری آن را پیدا کند، می تواند کد QR را اسکن کند، که باعث می شود ایمیلی حاوی محل ردیاب برای شما ارسال شود. این در اصل یک نسخه پیشرفته از برچسب چمدان قدیمی است و برخلاف سایر گزینه های موجود در این لیست، به باتری نیاز ندارد.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: