52 بهترین مکان عروسی Airbnb که در سال 2023 با بودجه قابل توجهی است

سایر مکان‌های عروسی Airbnb در کالیفرنیا که دوست داریم:منبع

سایر مکان‌های بالقوه عروسی Airbnb در اوهایو که دوست داریم:

عمارت ساحلی در میامی، فلوریدا

فلوریدا

این ملک عظیم 30 هکتاری در اوهایو دارای یک خانه سنگفرش انگلیسی 10000 فوت مربعی است که به راحتی 16 نفر را می خواباند و با دو آشپزخانه، چندین فضای نشیمن، یک اتاق بازی مجهز (ما در مورد میز بیلیارد، تخته دارت صحبت می کنیم). ، شافلبورد، میز کرپس، و میز پوکر، برای نام بردن از چند مورد)، باشگاه ورزشی که به Equinox فرصت می دهد، یک سینمای سرپوشیده، به علاوه یک استخر سرپوشیده که در تمام طول سال باز است. همه اینها به این معناست که جشن های آخر هفته فقط به روز عروسی محدود نمی شود، که می توان آن را در خارج از خانه زیر یک چادر در ملک جشن گرفت. زمین بازی برای کودکان، زمین تنیس، و برکه‌ای با ساحل شنی که مجهز به قایق‌های قایق‌رانی، قایق‌های پارویی، کایاک و غیره برای بیرون رفتن روی آب است. و در حالی که چهار دوچرخه در محل برای کاوش در مسیر یدک کش معروف اوهایو و ایری وجود دارد، کافی است در ملک انجام دهید تا شما را در بیشتر زمان سفر مشغول نگه دارد.

قصر فرانسوی در کنار اقیانوس در املاک پالوس وردس، کالیفرنیا

اگر قصد دارید یک عروسی جذاب در حیاط خلوت در میامی داشته باشید، از هتل مجلل برای این ملک ساحلی شیک در میامی صرف نظر کنید. با نه اتاق خواب و نه حمام، جا برای تمام خانواده وجود دارد. اینجا، لوکس به شکل پتوهای هرمس و مجموعه ای عظیم از شراب، و همچنین آشپزخانه بزرگ، سینمای خانگی، استخر بی نهایت، و جکوزی وجود دارد که می توانید در اوقات فراغت خود از آنها لذت ببرید (تاکید بر اوقات فراغت). حیاط مشرف به خلیج بیسکاین مکان مناسبی برای گرفتن عکس های خانوادگی و نوشیدن غروب حماسی است.

کالیفرنیا

سایر مکان های عروسی Airbnb در فلوریدا که دوست داریم:

عروسی‌ها در پارک ملی جاشوا تری همیشه جذاب هستند: مناظر منظره از صحرای وسیع، به‌علاوه غروب‌های سورئال و نورپردازی خوب، باعث ایجاد یک سفر فراموش‌نشدنی می‌شوند. این خانه به سبک جنوب غربی در دره یوکا می‌تواند تا 16 مهمان را در هفت اتاق خواب خود بخواباند، که از طریق یک پلان طبقه باز و مطبوع به هم متصل شده‌اند. صبح‌های خود را در اتاق غذاخوری که به حیاط خلوت باز می‌شود بگذرانید، سپس برای شروع جشن‌ها، به فضای بی‌آرام در فضای باز که کیلومترها بیابان احاطه شده است بروید. در کنار اتاق بازی سرپوشیده با میز بیلیارد، بین استخر روشن و جکوزی، و همچنین زمین توپ و بانوج برای استراحت، کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد. هنگامی که همه برای شب آماده شدند، یک گودال آتش نیز وجود دارد که دروازه ای آسان برای یک شب آرام از رصد ستارگان است.

واحه صحرای خصوصی در دره یوکا، کالیفرنیا

شما در جنوب فرانسه نیستید، اما این قصر زیبا 7500 فوت مربعی در کنار اقیانوس در Palos Verdes Estates ممکن است فالوورهای اینستاگرام شما را متقاعد کند. صاحبان خانه در خانه بزرگ شدند و از آن زمان آن را بازسازی کردند، اما جذابیت های اولیه دنیای قدیم و معماری فرانسوی آن را حفظ کردند. حیاط ورودی اولین تاثیر فوق‌العاده‌ای را ایجاد می‌کند که وقتی وارد خانه می‌شوید متوقف نمی‌شود، که نوعی مجلل را در کوت دازور می‌بینید. کف پارکت، دیوارهای سفید، دکور طلایی، و پیانوی قدیمی، اتاق نشیمن باشکوهی را پر کرده است که به حیاط خلوتی منحط با مناظر وسیع اقیانوس آرام باز می‌شود. این خانه دارای هفت اتاق خواب است که 10 نفر از خوش شانس ترین دوستان و خانواده شما را در خود جای می دهد، و سوئیت اصلی در مجاورت حمام او و او قرار دارد که در آن تازه ازدواج کرده ها می توانند در سونا و جکوزی شادی کنند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: