5 راه برای تحرک بیشتر در طول روز

2. برخی از تمرینات تحرک روی میز را انجام دهید

من چند ماه است که معیارهای فعالیت را با قدیمی‌ترین دوستم در اپل واچ به اشتراک می‌گذارم و چشم‌ها باز شده است. جدا از این واقعیت که او به طور معجزه آسایی در همان تمرینی که من 315 کالری می سوزانم (در یک روز خوب) 700 کالری می سوزاند، او همچنین در ایستادن عالی است – مانند هر ساعتی که ساعتش از او می خواهد تا “اعتبار” را دریافت کند. من از طرف دیگر؟ این یک کار در حال پیشرفت است – من اغلب به خواسته های زندگی روی میز پایبند هستم. اما تحت تأثیر او تلاشم را برای بازی‌سازی روزم مضاعف کرده‌ام.

شواهد دیگری در مورد فواید حرکت منظم (و مضرات نشستن بدون وقفه) مدتی است که در حال افزایش است. یکی مطالعه 2018 منتشر شده در مجله آمریکایی طب پیشگیری نشان داد کسانی که فقط سه ساعت در روز می نشینند (در مقابل هفت) 33 درصد کمتر در معرض خطر مرگ ناشی از بیماری های قلبی عروقی هستند. و اگر واقعاً می خواهید از میان وعده های ورزشی استفاده کنید؟ خوب، پژوهش نشان می دهد که سه جلسه تمرین بدنی کوچکتر (هر جلسه حدود 12 دقیقه) در کاهش قند خون – و پایین نگه داشتن آن برای مدت طولانی تری – موثرتر از یک جلسه 30 دقیقه ای بود.

اما حرکت بیشتر در طول روز اینطور نیست فقط در مورد لیست کارهای شما ثابت شده است که نشستن زیاد خطر ابتلا به دیابت، زوال عقل، بیماری قلبی و غیره را افزایش می دهد.

می گوید: «بدن شما باید فعال باشد مربی شخصی کوری لوئیس، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل 1and1 Life. “این برنامه برای بی تحرکی طراحی نشده است، به همین دلیل است که ایجاد فرصت هایی در طول روز کاری برای فعال شدن عالی است. این به شما کمک می کند توانایی بدن خود را برای تثبیت، تعادل و هماهنگی حفظ کنید. همچنین: شما را از آسیب‌های تصادفی که در اثر مفاصل و ماهیچه‌های غیرفعال با آن مواجه می‌شویم، دور نگه دارید.»

1. حرکت را به رفت و آمد خود اضافه کنید

در عرض دو ماه پس از تلاش برای بلند شدن منظم، متوجه افزایش قابل توجه بهره‌وری شدم. وقفه‌های حرکت، که از دور زدن اطراف جزیره آشپزخانه‌ام با یک سلتزر در دست تا بالا رفتن از پشت بام برای گرفتن هوای تازه بروکلین متفاوت است، مرا به انجام کارهای بیشتر وادار کرد.

اگر این روزها به دفتر کار می روید، به این فکر کنید که چگونه می توانید کمی پیاده روی به سفر خود به محل کار یا بازگشت به محل کار خود اضافه کنید. لوئیس توصیه می کند در عوض 30 دقیقه زودتر از خواب بیدار شوید و سپس از آن نیم ساعت اضافی برای اضافه کردن پیاده روی به رفت و آمد خود به محل کار خود استفاده کنید. او می افزاید: «نیازی نیست که تمام مدت طول بکشد. “به سادگی نیم ساعت قبل از توقف کار خود از وسایل حمل و نقل عمومی پیاده شوید و در چند مرحله پیاده شوید.” اگر در حال رانندگی هستید، کمی دورتر پارک کنید.

مزایا مشخص است. در اینجا پنج راه برای جا انداختن آن در زندگی شما وجود دارد:

توصیه می‌شود هر ساعت در ساعت، بدن خود را به گونه‌ای حرکت دهید که به باز کردن قفسه سینه‌تان کمک کند مربی عملکرد مستقر در آستین کریستین پلاسسنسیا او می‌گوید: «وقتی قفسه سینه ما واقعاً قفل می‌شود، می‌تواند منجر به مشکلات کمر شود. می‌تواند چیزی به سادگی دست‌هایتان را بالا و پشت بدنتان دراز کنید، مثل ساختن یک فرشته برفی. این حرکت را برای یک دقیقه ادامه دهید، سپس آن را با دور گردن ادامه دهید.

منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: