5 بهترین روکش تشک 2023، تست شده برای تسکین کمر و پشتیبانی نرم

برخی دیگر از فناوری تنظیم دما برای جلوگیری از تعریق شبانه استفاده می کنند. بیشتر اوقات، این بدان معنی است که رویه با مس بافته می شود، ماده ای که به طور طبیعی خنک می شود. اگر نگران مایت‌های گرد و غبار و مواد حساسیت‌زا هستید، می‌توانید روی تشک‌های ضدحساسیت را نیز انتخاب کنید، یا اگر در مورد سازگاری با محیط‌زیست ملافه‌های خود دلهره دارید، می‌توانید از رویه‌های تشک ضد حساسیت استفاده کنید.

چطور تست کردیم

رویه تشک جایگزین The Company Store Legends Hotel

رویه تشک Tuft & Needle

حتی اگر تشک فعلی شما همان مدل کف پوش سختی باشد که در دهه گذشته از آن استفاده کرده‌اید، بهترین روکش‌های تشک موجود می‌توانند به طور یکنواخت بالشتک و حمایت شما را تقویت کنند بدون اینکه نیازی به استفاده کامل از آن داشته باشید. مدل فانتزی جدید روکش‌های تشک به طور سنتی تکه‌هایی از فوم حافظه هستند (برخی با فناوری خنک‌کننده، برخی بدون) که می‌توانید روی تخت خود بچکانید تا درجه‌ای از جدایی بین استخوان‌هایتان و فنرهای داخلی که آنقدر قدیمی هستند که عملاً به پهلوی شما فرو می‌روند، ایجاد کنید. اما جدیدترین دسته از روکش‌های تشک حتی شامل پرهای پایین، لاتکس طبیعی، ژل خنک‌کننده و مواردی فراتر از آن است، اگر شما تمایل به انشعاب دارید. قبل از اینکه به دنبال یک رویه تشک برتر باشید، چند نکته وجود دارد که باید قبل از شکستن دکمه خرید به آن فکر کنید.


بهترین روکش های تشک، در یک نگاه

پس از چند ماه تخت‌خوابی منظم، کار کردن رویه‌های کشتی عرق از جعبه‌های مقوایی، و خوابیدن بر روی تشک‌های مختلف، ما خود را متخصصی خوب در این زمینه می‌دانیم. هر روکش تشک توسط این نویسنده و همسرش حداقل به مدت یک هفته و نیم مورد آزمایش قرار گرفت – با در نظر گرفتن قابلیت تنفس و پراکندگی گرمای هر رویه، احساس بدن ما هر روز صبح، میزان حمایتی که هر رویه برای کاهش کمردرد داشت، هر گونه مشکل انتقال حرکت که خواب‌های حساس را به لرزه در می‌آورد، و – یکی از مهم‌ترین عناصر – چقدر راحت می‌توان روی تخت نشست و برخاست. در زیر، ما انتخاب‌های برتر خود را برای بهترین روکش‌های تشک، از گزینه‌های خنک‌کننده برای تابستان گرفته تا یک انتخاب ارزان قیمت شگفت‌آور، بررسی کردیم.


بهترین رویه تشک برای اکثر افراد: The Company Store Legends Hotel Down-Alternative

منبع

مردم در انواع موقعیت ها می خوابند، این یک واقعیت زندگی است. به این فکر کنید که چه کسی روی تشک می خوابد و اگر فقط شما نیستید، ابتدا این ایده را توسط دوست خوابتان اجرا کنید. آنچه را که در تشک دوست دارند و کمتر دوست دارند را بیابید و در مورد موقعیت خواب ترجیحی و احساس تخت آنها یادداشت برداری کنید. همین کار را برای خودتان انجام دهید و زمینه مشترک را پیدا کنید. آیا شما یک دسته از تختخواب های کناری هستید که نیاز مبرمی به لایه بالایی با بالشتک اضافی دارید؟ آیا تمایل دارید که در شب می سوزید و نیاز به مقداری سطح عرق گیر در زیر خود دارید؟ آیا شما یک تخت خواب اختصاصی هستید که برای مقابله با تشک بیش از حد نرم خود نیاز به کاهش فشار دارید؟ همه اینها برای تصمیم گیری اینکه به سمت چه نوع تاپری جذب خواهید شد، مهم است.

انواع رویه تشک

برای رسیدن به اصل داستان، در اینجا یک لیست سریع از موارد دلخواه ما وجود دارد که در زیر آنها را آزمایش و تجزیه کرده ایم.


هنگام خرید رویه تشک چه نکاتی را باید در نظر گرفت

یکی از جزئیاتی که این تاپر را می گیرد، آهام، بر فراز بالا این است که چقدر احساس خوبی داشتیم صبح روز بعد… و بعد… و روز بعد. نرمی کافی را برای خواب راحت در پهلو فراهم می کند، در حالی که استحکام کافی را در بالای تشک معمولی ما برای پشتیبانی محکم از پشت ارائه می دهد. خوشبختانه بوی عجیبی (گاز زدگی!) به مشام نمی رسید که جعبه آن خارج شد و کمتر از سه دقیقه طول کشید تا روی تخت نشست. یک نکته کوچک: متأسفانه فقط تمیز است، که برای تاپرها بسیار استاندارد است، اما با توجه به اینکه توسط یک طول عمر تضمین می کنیم، ما فکر می کنیم که بیش از وضعیت تمیز کردن ظریف را جبران می کند.

بهترین رویه تشک سفت: تافت و سوزن