5 بهترین آتش سوزی بدون دود در سال 2022 که حیاط خلوت شما را به یک خلوتگاه در فضای باز تبدیل می کند

قطر: 5.1 اینچ
ارتفاع: 6.8 اینچ
وزن: 1.4 پوند
مواد: فولاد ضد زنگ و سرامیک

اجاق گاز همه کاره Mesa علیرغم اینکه کمی شبیه چیز جدیدی است که در SkyMall یا Sharper Image می بینید، اجاق گاز بسیار مفیدی است. برای عصرهایی که نمی‌خواهیم متعهد به آتش‌سوزی بزرگ شویم، مناسب است، به جای آن یک غذای سریع در فضای باز (می‌دانی، کسی؟) با کمی گرما و محیط اضافه انتخاب می‌کنیم. با سوزاندن هیزم‌های کوچک سنتی یا گلوله‌های چوبی، شعله به اندازه‌ای بزرگ می‌شود که مارشمالو را برشته می‌کند، اما ما آن را به دلیل توانایی آن در تبدیل هر میز در فضای باز به مکانی راحت برای ورق بازی، شکستن آبجو یا اشتراک بشقاب‌ها دوست داشتیم. بعلاوه، با در حال چرخش کامل فصل فوتبال، این یک لوازم جانبی عالی برای دم است. Mesa حتی با یک کیف حمل مفید همراه است تا بتوانید وسایل کوچک را در هر کجا که نیاز دارید حمل کنید. توجه: برای افرادی که حیاط ندارند، باید مجموعه ای از چوب های کوچک را در نزدیکی خود نگه دارید یا به سادگی هیزم بلوط “مینی” Solo Stove را سفارش دهید.

بهترین گودال آتش برای روشنایی آسان: پیت آتش سوزی پاسیو بدون دود تیکی

در حالی که اجاق گاز سولو نمایش خوبی از لوازم جانبی تازه منتشر شده داشت، سیستم کباب پز Breeo (به طور جداگانه فروخته می شود) انتخاب ترجیحی ما در طول آزمایش بود. سیستم گریل بیرونی به شما امکان می دهد برای همبرگر یا هات داگ یک رنده گریل را روی آتش بچرخانید و سینی سینی برای آشپزهای جدی به لبه گودال برای تفت دادن استیک و زغال کردن سبزیجات وصل می شود. در مجموع، Breeo می تواند به عنوان یک کباب پز نسبتا کاربردی در حیاط خلوت عمل کند و ما را به یاد یک تجربه لوکس گلمپینگ بیاندازد. سری X Breeo را می توان در هر محیط سنگی نصب کرد و برای کسانی که در حیاط خلوت خود دارای محوطه های سخت هستند بسیار مفید است.

بهترین گودال آتش قابل حمل: Solo Stove Mesa

منبع تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏ شعله‏ و ‏آتش‏

نه کاملاً یک شمع، نه کاملاً یک گودال آتش. این اجاق‌ها که به عنوان یک شام، پیک نیک یا همراه کنار استخر طراحی شده‌اند، علاوه بر فولاد ضد زنگ کلاسیک، در پنج رنگ با روکش سرامیکی در دسترس هستند و این گودال را به زیبایی‌شناسی ترین گودال آتش در بازار تبدیل می‌کند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: