49 بهترین پیشنهادهای فناوری اولیه Amazon Prime Day 2022: کل تنظیمات خود را با انتخاب هایی از اپل، سونی، بوز و موارد دیگر ارتقا دهید

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع لیست کامل معاملات بسیار عظیم است، بنابراین اگر در حال حاضر احساس ناراحتی می‌کنید، به جای درستی آمده‌اید. در زیر می‌توانید بهترین پیشنهادهای فناوری Prime Day را پیدا کنید – از جمله، اما نه محدود به، یک جفت هدفون حذف نویز فوق‌العاده، چند بلندگوی لوکس خانگی، و چند ایستگاه شارژ تقویت‌کننده WFH – از انواع چیزهایی که ما خرید حتی اگر در فروش نبودند. اکنون بروید و بهترین معاملات فناوری اولیه Amazon Prime Day را خریداری کنید.

به علاوه، مطمئن شوید که اطلاعات خرید ویراستاران ما را از اینجا به بعد دریافت کرده و در آن مشترک شوید GQ خبرنامه را توصیه می کند.

در حالی که APD، همانطور که ما عاشقانه دوست داریم آن را بنامیم، تا 11 اکتبر شروع نمی شود (بیش از 48 ساعت آشکار می شود و در 12 به پایان می رسد)، معاملات فناوری Prime Day هنوز شروع می شود. بهترین‌های این دسته اغلب به‌عنوان فرصت‌های یک‌بار در زندگی برای خرید همه وسایلی که به آن توجه داشته‌اید با قیمت‌های پایین تاریخی معرفی می‌شوند، اما واقعیت کمی مبهم‌تر است. بیشتر تخفیف‌هایی که ارزش وقت شما را دارد، مربوط به کالاهای خود آمازون است، از جمله انتخاب گسترده بلندگوهای هوشمند آن. البته این بدان معنا نیست که برای لذت بردن از صرفه جویی به یک دوربین Eufy نیاز دارید: تعداد زیادی از مارک های دیگر که فناوری را به فروش می رسانند که ما بدون قید و شرط توصیه می کنیم معمولاً به این سرگرمی می پیوندند.

روز پرایم آمازون – یک تعطیلات کاملا ساختگی که توسط یک شرکت نفرین شده تریلیون دلاری به وجود آمده است – فردا است، و اگر می‌خواهید از انبوهی از آنلاین‌ها پیشی بگیرید، معاملات اولیه فناوری پرایم دی همچنان قوی هستند. خریدارانی که به دنبال تخفیف در ابزارهای مورد علاقه خود هستند. اما صبر کنید، آیا پرایم دی قبلاً اتفاق نیفتاده است؟، ممکن است فکر کنید. بله، اینطور شد، اما از آنجایی که همه ما برای خرج کردن پول با بزوس پرخور هستیم، اکنون آمازون Prime Day Take Two را داریم، یا همان چیزی که Zon آن را Prime Early Access می نامد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: