46 بهترین پیشنهاد تناسب اندام Amazon Prime Day 2022: Garmin، Apple، Bowflex

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

حتی با بازگشایی مجدد باشگاه‌ها و کلاس‌های تناسب اندام، له کردن یک تمرین عرق‌ریز در خلوت همچنان مزایای خاص خود را دارد، و بهترین پیشنهادهای تناسب اندام در روز پرایم می‌تواند به شما کمک کند تا همه چیزهایی را که برای تجهیز باشگاه خانگی خود نیاز دارید در اختیار داشته باشید. خوشبختانه برای شما، بهترین معاملات پرایم روز 2022 آمازون امروز صبح کاهش یافت، با مقدار زیادی شورت و عرقیات ورزشی، ساعت‌های هوشمند، تردمیل و دمبل برای داشتن شما، اه، آماده شده برای رسیدن به روابط عمومی خود و مجهز شدن به تمام فناوری های ورزشی که برای ردیابی معیارهای خود نیاز دارید. فرقی نمی‌کند به دنبال کفش‌های جدید برای دویدن برای از بین بردن اسپرینت‌های تابستانی باشید یا یک جفت هدفون عالی برای خرید در منطقه، تخفیف‌های ارزشمندی وجود دارد که ارزش آن را دارند. در حال اجرا، راه رفتن نیست، به گیر کردن امسال. در زیر، ما برخی از کارهای سنگین را با ردیابی بهترین معاملات تناسب اندام Prime Day در همه چیز، از تفنگ ماساژ و ردیاب تناسب اندام گرفته تا کتل بل و پودر پروتئین، برای شما انجام دادیم. با امروز و فردا همراه باشید زیرا این لیست را با معاملات جدید به روز می کنیم.

برای هر معامله ارزشمند دیگری که پیدا کرده‌ایم، به فهرست عظیم ما سر بزنید بهترین معاملات پرایم روز 2022 ارائه کرده است. به علاوه، مطمئن شوید که اطلاعات خرید ویراستاران ما را از اینجا به بعد دریافت کرده و در آن مشترک شوید GQ خبرنامه را توصیه می کند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: