45 هدیه فنی برای مردان 2022: همه ابزارهایی برای مردان که خانه هوشمند آنها را ارتقا می دهند

با توجه به اینکه در حال حاضر در میان فروش‌های بزرگ فناوری و گجت‌های بلک فرایدی هستیم، زمان مناسبی است تا پسر عموی گیمر خود را که به سختی زیرزمین خود را با دستیار PS5 ترک می‌کند یا هدفون‌های سیمی باستانی شخصی را به چیزی شیک ارتقا دهید، ببینید. قلمرو بلوتوثی که به‌خوبی بدون پیچیدگی است. یا، ارتقای زندگی خود را به شخص خاصی بدهید که به او کمک می‌کند تا بازی‌سازی خود را سریع دنبال کند یا ضربان قلب و گام‌های خود را (و با احتیاط) ردیابی کند – خیلی قبل از عجله تعطیلات.

در اینجا، ما لیست کوتاهی از برخی از هدایای فناوری جدید مورد علاقه خود را برای مردان، زنان و هر کس دیگری که در لیست شما قرار دارد، گردآوری کرده ایم. این ترکیب شامل موارد زیادی است GQ-موردهای آزمایش شده و تایید شده از جوایز خانگی 2021 و 2022، به علاوه برخی از برندگان از آخرین جوایز آرایش و تناسب اندام ما. فقط مطمئن شوید که به طور مخفیانه بررسی کنید که هدیه دهنده شما از قبل مالک هر چیزی نیست که شما تصمیم می گیرید آنها را گیر بیاورید.

خرید هدایای فنی متفکرانه، جالب و در واقع مفید برای مردان، زنان و کودکان در لیست خرید تعطیلات شما بسیار ساده بود: کاتالوگ تصویر شارپر را تهیه کنید، به یک صفحه تصادفی ورق بزنید، تمام شد. الان خیلی پیچیده تره برای یکی، ام، کاتالوگ؟ اما مهمتر از آن، به نظر می رسد هر سال نسخه جدیدی از همان ابزار منتشر می شود، انبوهی از مزاحم کننده های جدید با بسته بندی جذاب (اما به سختی می توان روی آن ایستادگی کرد) و برخی از فناوری های واقعاً خوب که فقط می آید، اوه، یک وحشیانه نقطه قیمت غیر قابل دسترس ردیابی تمام فناوری های جدید ارزشمند در میان همه افراد غیرمجاز بدون دنبال کردن ده ها راهنمای بررسی دشوار است، اما اینجاست که وارد می شویم.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: